Zondag 3e klasse B Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Saenden 3 3 0 0 9 7 2  
2 WSV '30 4 3 0 1 9 8 2  
3 Egmondia 4 2 2 0 8 9 6  
4 SC Hercules Zaandam 3 2 1 0 7 7 3  
5 SV De Rijp 4 2 1 1 7 11 6  
6 VV Limmen 4 2 1 1 7 7 4  
7 Meervogels '31 3 2 0 1 6 9 2  
8 SV Koedijk 4 2 0 2 6 5 7  
9 Sporting Krommenie 3 1 1 1 4 2 3  
10 SVA 2 1 0 1 3 4 2  
11 SV Vrone 3 0 1 2 1 2 6  
12 Hugo Boys 4 0 1 3 1 2 12  
13 KSV Heerhugowaard 3 0 0 3 0 1 10  
14 VV Bergen 4 0 0 4 0 5 14  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
24
Totaal aantal doelpunten
79
Totaal aantal doelpunten (thuis)
44
Totaal aantal doelpunten (uit)
35
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,29
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,83
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,46
Grootste overwinning (thuis) 
Meervogels '31 - Hugo Boys (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
KSV Heerhugowaard - Rijp De (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Meervogels '31 - Hugo Boys (7 - 0)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bergen2. Egmondia3. SC Hercules Zaandam4. Hugo Boys5. SV Koedijk6. KSV Heerhugowaard7. VV Limmen8. Meervogels '319. SV De Rijp10. Saenden11. Sporting Krommenie12. SVA13. SV Vrone14. WSV '30
1. VV Bergen 25 okt29 nov14 mrt18 apr28 mrt 9 mei 8 nov1 - 32 - 424 jan28 feb13 dec 7 feb
2. Egmondia25 apr 3 - 32 - 131 jan 1 nov21 mrt17 jan 7 mrt18 okt16 mei 6 dec11 apr22 nov
3. SC Hercules Zaandam11 apr14 mrt 17 jan18 okt16 mei28 feb2 - 022 nov 6 dec22 okt31 jan 1 nov25 apr
4. Hugo Boys22 nov 7 feb 7 mrt  9 mei24 jan1 - 121 mrt25 apr 1 nov13 dec11 apr18 okt0 - 2
5. SV Koedijk 6 dec1 - 324 jan25 okt  7 mrt22 nov25 apr21 mrt 7 feb11 apr1 - 016 mei 8 nov
6. KSV Heerhugowaard17 jan28 feb25 okt 8 nov29 nov 31 jan11 apr0 - 4 9 mei14 mrtAFG25 apr21 mrt
7. VV Limmen 1 nov13 dec0 - 216 mei14 mrt3 - 1 29 nov24 jan 7 mrt25 apr18 okt 7 feb11 apr
8. Meervogels '31 7 mrt18 apr 7 feb7 - 013 dec18 okt28 mrt  1 nov22 nov2 - 016 mei24 jan 6 dec
9. SV De Rijp31 jan29 nov28 mrt 6 dec2 - 318 apr25 okt28 feb 17 jan 8 nov14 mrt2 - 216 mei
10. Saenden16 mei24 jan21 mrt28 feb2 - 013 dec 8 nov14 mrt11 apr 25 okt25 apr29 nov1 - 0
11. Sporting Krommenie18 okt1 - 1 9 mei28 mrt 1 nov22 nov 6 dec31 jan 7 feb18 apr 17 jan1 - 0 7 mrt
12. SVA4 - 1 9 mei 8 nov29 nov28 mrt 7 feb18 apr25 okt13 dec15 okt21 mrt  7 mrt24 jan
13. SV Vrone21 mrt 8 nov18 apr31 jan17 jan 6 dec0 - 3AFG 9 mei28 mrt28 feb22 nov 25 okt
14. WSV '303 - 128 mrt13 dec18 apr28 feb3 - 017 jan 9 meiAFG31 jan29 nov 1 nov14 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie