Zondag 3e klasse D Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Abcoude 4 4 0 0 12 18 3  
2 Vreeswijk 4 4 0 0 12 17 6  
3 SV 's-Graveland 4 3 1 0 10 7 3  
4 SV Ouderkerk 4 2 1 1 7 8 5  
5 Sporting '70 4 1 3 0 6 7 4  
6 PVC 4 1 2 1 5 4 8  
7 Quick 1890 AFC 3 1 1 1 4 3 4  
8 APWC 3 1 0 2 3 9 5  
9 Zwaluwen Utrecht 1911 4 0 3 1 3 4 7  
10 Amsvorde 4 1 0 3 3 5 15  
11 Rivierwijkers 2 0 1 1 1 1 3  
12 RODA '46 3 0 1 2 1 3 5  
13 VVZA 4 0 1 3 1 5 9  
14 VV HDS 3 0 0 3 0 4 18  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
25
Totaal aantal doelpunten
95
Totaal aantal doelpunten (thuis)
51
Totaal aantal doelpunten (uit)
44
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,80
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,04
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,76
Grootste overwinning (thuis) 
APWC - HDS (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Amsvorde - Abcoude FC (1 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
HDS - Vreeswijk (3 - 8)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Abcoude2. Amsvorde3. APWC4. SV 's-Graveland5. VV HDS6. SV Ouderkerk7. PVC8. Quick 1890 AFC9. Rivierwijkers10. RODA '4611. Sporting '7012. Vreeswijk13. VVZA14. Zwaluwen Utrecht 1911
1. FC Abcoude 16 mei24 jan 7 mrt 7 feb14 mrt5 - 025 apr 1 nov11 apr13 dec29 nov3 - 218 okt
2. Amsvorde1 - 7 25 apr 1 nov18 okt 9 mei24 jan13 dec22 nov2 - 1 7 feb21 mrt 7 mrt11 apr
3. APWC25 okt 6 dec 17 jan7 - 12 - 318 apr 8 nov31 jan16 mei29 nov28 feb28 mrt14 mrt
4. SV 's-Graveland 8 nov28 feb11 apr 29 nov2 - 113 dec25 okt16 mei2 - 124 jan14 mrt21 mrt25 apr
5. VV HDS0 - 331 jan 9 mei28 mrt 17 jan 6 dec28 feb21 mrt25 okt 8 nov3 - 818 apr22 nov
6. SV Ouderkerk22 nov25 okt21 mrt 7 feb16 mei  7 mrt11 apr 6 dec 8 nov1 - 125 apr24 jan3 - 0
7. PVC31 jan 8 nov1 - 0 9 mei25 apr29 nov 14 mrt17 jan21 mrt28 feb11 apr25 okt2 - 2
8. Quick 1890 AFC 6 dec28 mrt 7 feb18 apr15 okt 1 nov22 nov 18 okt 7 mrt0 - 031 jan 9 mei17 jan
9. Rivierwijkers 9 mei14 mrtAFG0 - 213 dec18 apr28 mrt24 jan  7 feb25 okt 8 nov29 nov28 feb
10. RODA '4617 jan18 apr18 okt31 jan14 mrt28 feb1 - 129 nov15 okt 28 mrt 9 mei13 dec 1 nov
11. Sporting '7021 mrt4 - 1 7 mrt18 okt11 apr31 jan 1 nov16 mei25 apr22 nov 17 jan2 - 2 6 dec
12. Vreeswijk28 mrt3 - 1 1 nov22 nov24 jan13 dec18 okt4 - 1 7 mrt 6 dec18 apr  7 feb16 mei
13. VVZA28 feb17 jan22 nov 6 dec 1 nov18 okt16 mei0 - 211 apr25 apr14 mrt1 - 2 31 jan
14. Zwaluwen Utrecht 191118 apr29 nov13 dec1 - 1 7 mrt28 mrt 7 feb21 mrt1 - 124 jan 9 mei25 okt 8 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie