Zondag 2e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKSV DCG 0 0 0 0 0 0 0  
2 DWS AFC 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Hooglanderveen 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Jeugd 0 0 0 0 0 0 0  
5 KDO 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV De Meer 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Nieuw Utrecht 0 0 0 0 0 0 0  
8 RKSV Pancratius 0 0 0 0 0 0 0  
9 PVCV 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKSV RODA '23 0 0 0 0 0 0 0  
11 SO Soest 0 0 0 0 0 0 0  
12 Theole 0 0 0 0 0 0 0  
13 VVIJ 0 0 0 0 0 0 0  
14 FC Weesp 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse B

Uitslagenmatrix

 1. RKSV DCG2. DWS AFC3. VV Hooglanderveen4. FC Jeugd5. KDO6. SV De Meer7. SV Nieuw Utrecht8. RKSV Pancratius9. PVCV10. RKSV RODA '2311. SO Soest12. Theole13. VVIJ14. FC Weesp
1. RKSV DCG              
2. DWS AFC              
3. VV Hooglanderveen              
4. FC Jeugd              
5. KDO              
6. SV De Meer              
7. SV Nieuw Utrecht              
8. RKSV Pancratius              
9. PVCV              
10. RKSV RODA '23              
11. SO Soest              
12. Theole              
13. VVIJ              
14. FC Weesp              

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie