Zondag 2e klasse B Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKSV DCG 0 0 0 0 0 0 0  
2 DWS AFC 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Hooglanderveen 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Jeugd 0 0 0 0 0 0 0  
5 KDO 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV De Meer 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Nieuw Utrecht 0 0 0 0 0 0 0  
8 RKSV Pancratius 0 0 0 0 0 0 0  
9 PVCV 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKSV RODA '23 0 0 0 0 0 0 0  
11 SO Soest 0 0 0 0 0 0 0  
12 Theole 0 0 0 0 0 0 0  
13 VVIJ 0 0 0 0 0 0 0  
14 FC Weesp 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. RKSV DCG2. DWS AFC3. VV Hooglanderveen4. FC Jeugd5. KDO6. SV De Meer7. SV Nieuw Utrecht8. RKSV Pancratius9. PVCV10. RKSV RODA '2311. SO Soest12. Theole13. VVIJ14. FC Weesp
1. RKSV DCG 28 mrt18 okt20 sep 1 nov16 mei 7 feb 4 okt13 dec18 apr 6 dec22 nov 7 mrt24 jan
2. DWS AFC29 nov  4 okt25 apr24 jan18 okt20 sep16 mei14 mrt13 dec11 apr 7 mrt 1 nov 7 feb
3. VV Hooglanderveen11 apr31 jan 14 mrt27 sep11 okt25 okt 8 nov29 nov28 feb21 mrt 9 mei17 jan25 apr
4. FC Jeugd31 jan 6 dec22 nov  7 feb17 jan 9 mei28 mrt 1 nov27 sep 7 mrt18 apr18 okt 4 okt
5. KDO28 feb25 okt18 apr 8 nov 14 mrt28 mrt 6 dec 4 okt29 nov16 mei17 jan31 jan20 sep
6. SV De Meer25 okt18 apr 7 feb21 mrt13 dec  8 nov29 nov28 mrt 9 mei24 jan 4 okt20 sep 7 mrt
7. SV Nieuw Utrecht27 sep28 feb16 mei11 okt22 nov31 jan 17 jan18 okt14 mrt25 apr 6 dec11 apr 1 nov
8. RKSV Pancratius21 mrt11 okt24 jan13 dec25 apr11 apr 7 mrt  9 mei 7 feb27 sep 1 nov22 nov18 okt
9. PVCV25 apr22 nov 7 mrt11 apr21 mrt27 sep24 jan25 okt 11 okt 8 nov 7 feb 6 dec16 mei
10. RKSV RODA '2317 jan21 mrt 1 nov16 mei 7 mrt 6 dec 4 okt20 sep31 jan 22 nov18 okt25 apr11 apr
11. SO Soest 9 mei17 jan20 sep29 nov18 okt 1 nov13 dec18 apr28 feb28 mrt 31 jan 4 okt14 mrt
12. Theole14 mrt 8 nov13 dec25 okt11 apr25 apr21 mrt28 feb20 sep24 jan11 okt 16 mei29 nov
13. VVIJ 8 nov 9 mei28 mrt24 jan11 okt28 feb29 nov14 mrt18 apr25 okt 7 feb27 sep 13 dec
14. FC Weesp11 okt27 sep 6 dec28 feb 9 mei22 nov18 apr31 jan17 jan 8 nov25 okt28 mrt21 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie