Zaterdag 4e klasse H Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Hekelingen 3 3 0 0 9 9 2  
2 De Egelantier Boys 4 3 0 1 9 12 4  
3 TransvaliaZW 4 3 0 1 9 11 6  
4 SV WCR 4 3 0 1 9 14 10  
5 ZBVH 4 3 0 1 9 9 6  
6 SCO '63 3 2 0 1 6 8 5  
7 VV Pernis 4 1 2 1 5 9 10  
8 Zinkwegse Boys 3 1 0 2 3 5 6  
9 VV GOZ 4 1 0 3 3 5 10  
10 SV Simonshaven 3 0 1 2 1 2 4  
11 NBSVV 3 0 1 2 1 3 6  
12 Goudswaardse Boys 3 0 1 2 1 2 7  
13 SV Piershil 4 0 1 3 1 3 16  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
23
Totaal aantal doelpunten
92
Totaal aantal doelpunten (thuis)
51
Totaal aantal doelpunten (uit)
41
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,22
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,78
Grootste overwinning (thuis) 
TransvaliaZW - Piershil (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Piershil - SCO '63 (1 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Pernis VV - WCR (3 - 5)
TransvaliaZW - Piershil (7 - 1)



Zaterdag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. De Egelantier Boys2. Goudswaardse Boys3. VV GOZ4. VV Hekelingen5. NBSVV6. VV Pernis7. SV Piershil8. SCO '639. SV Simonshaven10. TransvaliaZW11. SV WCR12. ZBVH13. Zinkwegse Boys
1. De Egelantier Boys 4 - 027 feb21 nov 7 nov17 apr20 mrt 8 mei27 mrt24 okt4 - 1 5 dec30 jan
2. Goudswaardse Boys 6 feb 24 apr17 okt12 dec1 - 131 okt23 jan 6 mrt10 apr28 nov1 - 215 mei
3. VV GOZ1 - 3 5 dec 16 jan2 - 0 8 mei17 okt 6 feb17 apr 6 mrt30 jan21 nov27 mrt
4. VV Hekelingen 6 mrt17 apr20 mrt  8 mei 7 nov4 - 112 dec2 - 123 jan24 okt 6 feb28 nov
5. NBSVV10 apr20 mrt15 mei 5 dec 2 - 224 apr 6 mrt17 okt21 nov16 jan31 okt1 - 2
6. VV Pernis31 okt27 feb3 - 230 jan13 mrt 10 apr21 nov 5 dec24 apr3 - 515 mei16 jan
7. SV Piershil12 dec 8 mei23 jan27 feb24 okt28 nov 1 - 50 - 0 6 feb 7 nov27 mrt13 mrt
8. SCO '632 - 124 okt 7 nov13 mrt28 nov27 mrt30 jan 16 jan15 mei27 feb17 apr 5 dec
9. SV Simonshaven28 nov 7 nov24 okt24 apr23 jan20 mrt15 mei10 apr 1 - 213 mrt12 dec27 feb
10. TransvaliaZW13 mrt16 jan28 nov31 okt27 mrt12 dec7 - 117 okt30 jan  8 mei1 - 417 apr
11. SV WCR23 jan27 mrt4 - 015 mei17 apr 6 feb 6 mrt31 okt21 nov 5 dec 17 okt4 - 3
12. ZBVH24 apr30 jan13 mrt0 - 327 feb24 okt16 jan3 - 1 8 mei20 mrt10 apr  7 nov
13. Zinkwegse Boys17 oktAFG12 dec10 apr 6 feb 6 mrt21 nov24 apr31 okt0 - 120 mrt23 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie