Zondag 3e klasse B Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Charlois 4 3 1 0 10 9 5  
2 SC Gastel 4 3 0 1 9 10 2  
3 VV Dubbeldam 3 2 1 0 7 8 5  
4 SV Slikkerveer 4 2 1 1 7 7 6  
5 HOV/DJSCR 4 2 1 1 7 6 5  
6 VV Virtus 2 2 0 0 6 5 0  
7 RKSV RCD 3 2 0 1 6 8 5  
8 Kethel Spaland 3 1 1 1 4 7 3  
9 SC EMMA 3 1 1 1 4 5 7  
10 RV&AV Steeds Hooger 3 1 0 2 3 7 10  
11 GSC/ODS 2 0 0 2 0 1 3  
12 FC Dordrecht 3 0 0 3 0 2 8  
13 VV HWD 3 0 0 3 0 1 7  
14 SVVV Taurus 3 0 0 3 0 2 12  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
22
Totaal aantal doelpunten
78
Totaal aantal doelpunten (thuis)
41
Totaal aantal doelpunten (uit)
37
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,55
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,86
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,68
Grootste overwinning (thuis) 
Kethel Spaland - Taurus (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
Slikkerveer - Gastel SC (1 - 4)
HWD - RCD (0 - 3)
Dordrecht FC - Virtus (0 - 3)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Steeds Hooger - Dubbeldam (4 - 6)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Charlois2. FC Dordrecht3. VV Dubbeldam4. SC EMMA5. SC Gastel6. GSC/ODS7. HOV/DJSCR8. VV HWD9. Kethel Spaland10. RKSV RCD11. SV Slikkerveer12. RV&AV Steeds Hooger13. SVVV Taurus14. VV Virtus
1. SV Charlois 2 - 0 1 nov18 apr17 jan31 jan2 - 2 6 dec 7 mrt 9 mei22 nov 7 febAFG28 mrt
2. FC Dordrecht16 mei 31 janAFG 6 dec17 jan11 apr21 mrt22 nov2 - 3 1 nov 7 mrt25 apr0 - 3
3. VV Dubbeldam11 apr22 okt  7 feb1 - 025 apr16 mei22 nov 8 nov24 jan 7 mrt21 mrt 6 dec25 okt
4. SC EMMA25 okt24 jan1 - 1 25 apr14 mrt29 nov 8 nov15 nov21 mrt13 dec11 apr16 mei28 feb
5. SC Gastel21 mrt 9 mei28 mrt4 - 0 25 okt 7 mrt18 apr24 jan 8 nov 7 feb13 dec2 - 029 nov
6. GSC/ODS1 - 218 apr13 dec22 nov16 mei 24 jan28 mrt 6 dec 7 febAFG 1 nov 7 mrt20 dec
7. HOV/DJSCR28 feb 8 nov17 jan28 mrt22 nov1 - 0 2 - 125 okt18 apr 6 dec 9 mei21 mrt31 jan
8. VV HWD25 apr13 dec14 mrt 7 mrtAFG29 nov 7 feb 11 apr0 - 30 - 224 jan 1 nov16 mei
9. Kethel Spaland29 nov28 mrt28 feb31 jan 1 nov 9 mei14 mrt17 jan 13 dec1 - 1AFG6 - 018 apr
10. RKSV RCD2 - 314 mrtAFG 6 dec31 jan15 nov 1 nov28 feb25 apr 16 mei22 nov11 apr17 jan
11. SV Slikkerveer14 mrt28 feb29 nov 9 mei1 - 411 apr25 apr31 jan21 mrt25 okt 3 - 117 jan 8 nov
12. RV&AV Steeds Hooger 8 nov29 nov4 - 617 jan14 mrt28 feb2 - 125 okt16 mei28 mrt18 apr 31 jan 6 dec
13. SVVV Taurus24 jan25 okt18 apr2 - 428 feb 8 nov13 dec 9 mei 7 feb29 nov28 mrtAFG 14 mrt
14. VV Virtus13 dec 7 feb 9 mei 1 nov11 apr21 mrtAFGAFG2 - 0 7 mrt24 jan25 apr22 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie