Zondag 1e klasse B Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Hillegersberg 4 3 1 0 10 14 10  
2 CVV Zwervers 4 2 1 1 7 9 6  
3 SV DOSKO 4 2 1 1 7 8 6  
4 Sarto 4 2 1 1 7 8 6  
5 SV Den Hoorn 3 1 2 0 5 6 5  
6 FC Boshuizen 4 1 2 1 5 6 6  
7 DHC 4 1 2 1 5 8 9  
8 Rood Wit W 3 1 1 1 4 8 7  
9 SC 't Zand 3 1 1 1 4 4 3  
10 Spartaan 1920 4 1 1 2 4 9 8  
11 VUC 2 1 0 1 3 3 2  
12 Unitas '30 4 1 0 3 3 7 10  
13 Olympia (G) 4 0 2 2 2 3 7  
14 VV ONA 3 0 1 2 1 4 12  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
25
Totaal aantal doelpunten
97
Totaal aantal doelpunten (thuis)
58
Totaal aantal doelpunten (uit)
39
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,88
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,32
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,56
Grootste overwinning (thuis) 
Spartaan 1920 - ONA (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
DHC - Boshuizen FC (1 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
ONA - Hillegersberg (4 - 4)



Zondag 1e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Boshuizen2. SV Den Hoorn3. DHC4. SV DOSKO5. VV Hillegersberg6. Olympia (G)7. VV ONA8. Rood Wit W9. Sarto10. Spartaan 192011. Unitas '3012. VUC13. SC 't Zand14. CVV Zwervers
1. FC Boshuizen 1 - 1 9 mei 7 mrt18 okt1 - 117 jan 7 feb 6 dec22 nov28 mrt 1 nov18 apr31 jan
2. SV Den Hoorn16 mei 2 - 222 nov25 apr11 apr 6 dec 7 mrt21 mrt 1 nov3 - 231 jan18 okt17 jan
3. DHC1 - 414 mrt 25 apr11 apr 1 nov31 jan22 nov28 feb16 mei17 jan18 okt 6 dec3 - 1
4. SV DOSKO29 nov28 mrt13 dec 2 - 414 mrt 1 nov18 okt17 jan3 - 118 apr28 feb31 jan 9 mei
5. VV Hillegersberg24 jan25 okt29 nov 7 feb 13 dec28 feb4 - 3 9 mei28 mrt14 mrt18 apr2 - 1 8 nov
6. Olympia (G)28 feb 8 nov18 apr25 okt21 mrt 22 nov 9 mei0 - 2 6 dec31 jan17 jan28 mrt1 - 1
7. VV ONA21 mrt 9 mei 8 nov24 jan4 - 4 7 mrt 13 dec18 apr 7 feb29 nov28 mrtAFG25 okt
8. Rood Wit W 8 nov29 nov28 mrt16 mei31 jan3 - 114 mrt 25 okt18 apr 6 dec22 okt17 jan28 feb
9. Sarto25 apr13 dec2 - 211 apr 1 nov 7 feb18 okt24 jan 3 - 116 mei14 mrt 7 mrt29 nov
10. Spartaan 192014 mrt28 feb25 okt21 mrt17 jan25 apr5 - 02 - 231 jan  8 nov29 nov 9 mei11 apr
11. Unitas '3013 dec 7 feb 7 mrt0 - 222 nov18 okt11 apr25 apr3 - 124 jan  9 mei 1 nov21 mrt
12. VUC11 apr29 okt24 jan 8 nov 6 dec16 mei3 - 021 mrt22 nov 7 mrt25 okt  7 feb25 apr
13. SC 't Zand25 okt24 jan21 mrt1 - 116 mei29 nov25 apr11 apr 8 nov13 dec28 feb2 - 0 14 mrt
14. CVV Zwervers3 - 018 apr 7 feb 6 dec 7 mrt24 jan16 mei 1 nov28 mrt18 okt4 - 213 dec22 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie