Zondag 2e klasse C Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKDEO 4 2 2 0 8 8 5  
2 RKSV DOSR 3 2 1 0 7 8 3  
3 SV DIOS 4 2 1 1 7 11 8  
4 HVV Laakkwartier 4 2 1 1 7 8 7  
5 SV HBC 2 2 0 0 6 6 3  
6 VV Wilhelmus 3 2 0 1 6 8 4  
7 Bloemendaal 4 2 0 2 6 11 10  
8 HVV 3 1 1 1 4 2 2  
9 Teylingen 3 1 1 1 4 1 1  
10 Foreholte 4 1 1 2 4 7 8  
11 ASC 4 1 0 3 3 3 8  
12 vv Schoten 3 0 2 1 2 5 6  
13 HMSH 3 0 1 2 1 2 8  
14 Altior 4 0 1 3 1 4 11  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
24
Totaal aantal doelpunten
84
Totaal aantal doelpunten (thuis)
43
Totaal aantal doelpunten (uit)
41
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,50
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,79
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,71
Grootste overwinning (thuis) 
 
DOSR - HMSH (4 - 0)
Wilhelmus - ASC (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Foreholte - DIOS SV (2 - 5)
Altior - Bloemendaal (1 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Bloemendaal - HBC (3 - 5)



Zondag 2e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Altior2. ASC3. Bloemendaal4. SV DIOS5. RKSV DOSR6. Foreholte7. SV HBC8. HMSH9. HVV10. HVV Laakkwartier11. RKDEO12. vv Schoten13. Teylingen14. VV Wilhelmus
1. Altior 11 apr1 - 416 mei1 - 221 mrt25 okt 7 feb 8 nov24 jan 6 dec22 nov 7 mrt25 apr
2. ASC 1 nov 1 - 20 - 117 jan 7 feb28 mrt18 apr 7 mrt 9 mei18 okt 6 dec22 nov31 jan
3. Bloemendaal31 jan16 mei 11 apr 6 dec 7 mrt3 - 518 okt22 nov2 - 325 apr21 mrt 1 nov17 jan
4. SV DIOS17 jan28 feb 8 nov 22 nov 9 mei31 jan28 mrt25 okt18 apr21 mrt3 - 3 6 dec2 - 3
5. RKSV DOSR28 mrt21 mrt 9 mei 7 mrt 13 dec29 nov4 - 024 jan 8 nov2 - 218 apr 7 feb25 okt
6. Foreholte4 - 1 8 nov29 nov2 - 514 mrt  6 dec17 jan16 mei28 mrt31 jan25 okt18 apr28 feb
7. SV HBC 9 mei13 dec 7 feb18 okt11 apr25 apr  1 nov1 - 0 7 mrt22 novAFG24 jan21 mrt
8. HMSH1 - 125 okt24 jan29 nov25 apr11 apr28 feb 15 nov21 mrt16 mei 8 nov13 dec14 mrt
9. HVV28 feb29 nov28 mrt14 mrt 1 nov18 okt18 apr31 jan 13 dec1 - 117 jan1 - 0 9 mei
10. HVV Laakkwartier18 okt1 - 214 mrt 1 nov31 jan22 nov17 jan 6 dec25 apr 11 apr28 feb16 mei2 - 1
11. RKDEO18 apr24 jan25 okt13 dec28 feb2 - 114 mrt3 - 1 7 feb29 nov  9 mei28 mrt 8 nov
12. vv Schoten14 mrt25 apr13 dec 7 feb18 okt24 jan16 mei 7 mrt11 apr2 - 2 1 nov 0 - 129 nov
13. Teylingen29 nov14 mrt28 feb25 apr22 okt0 - 0 8 nov 9 mei21 mrt25 okt17 jan31 jan 11 apr
14. VV Wilhelmus13 dec4 - 018 apr24 jan16 mei 1 nov13 okt22 nov 6 dec 7 feb 7 mrt28 mrt18 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie