Zondag 3e klasse A Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Aalsmeer 0 0 0 0 0 0 0  
2 Alphen 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV DHL 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Madestein 0 0 0 0 0 0 0  
5 Nicolaas Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 ODB 0 0 0 0 0 0 0  
7 RKDES 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV SEP 0 0 0 0 0 0 0  
9 Sporting Leiden 0 0 0 0 0 0 0  
10 Stompwijk '92 0 0 0 0 0 0 0  
11 SVH 0 0 0 0 0 0 0  
12 Voorschoten '97 0 0 0 0 0 0 0  
13 WIK 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV WVC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Aalsmeer2. Alphen3. SV DHL4. SV Madestein5. Nicolaas Boys6. ODB7. RKDES8. VV SEP9. Sporting Leiden10. Stompwijk '9211. SVH12. Voorschoten '9713. WIK14. SV WVC
1. FC Aalsmeer 27 sep21 mrt11 okt11 apr 8 nov25 apr14 mrt17 jan31 jan29 nov 9 mei28 feb25 okt
2. Alphen18 apr 16 mei14 mrt28 feb 6 dec20 sep 8 nov31 jan25 okt 4 okt17 jan29 nov28 mrt
3. SV DHL20 sep18 okt  1 nov 9 mei18 apr14 mrt29 nov 4 okt17 jan28 feb31 jan28 mrt13 dec
4. SV Madestein 7 feb13 dec24 jan 25 okt29 nov 7 mrt21 mrt20 sep18 apr28 mrt 4 okt 9 mei 8 nov
5. Nicolaas Boys18 okt 1 nov 6 dec16 mei  4 okt24 jan20 sep 7 mrt28 mrt13 dec22 nov18 apr 7 feb
6. ODB24 jan25 apr27 sep11 apr21 mrt 18 okt13 dec22 nov11 okt 9 mei 1 nov 7 feb 7 mrt
7. RKDES 6 dec 9 mei25 okt22 nov11 okt31 jan 28 feb21 mrt27 sep17 jan28 mrt 8 nov18 apr
8. VV SEP22 nov 7 feb 7 mrt17 jan31 jan28 mrt 4 okt 18 okt 6 dec 1 nov18 apr27 sep 9 mei
9. Sporting Leiden28 mrt11 okt 7 feb28 feb 8 nov14 mrt13 dec24 jan  9 mei18 apr27 sep25 okt29 nov
10. Stompwijk '92 4 okt24 jan11 apr18 okt29 nov16 mei 7 feb25 apr 1 nov 14 mrt 7 mrt13 dec20 sep
11. SVH 7 mrt21 mrt 8 nov27 sep25 apr25 okt16 mei11 apr 6 dec22 nov  7 feb11 okt24 jan
12. Voorschoten '9713 dec11 apr11 okt25 apr14 mrt28 feb29 nov25 okt16 mei 8 nov20 sep 24 jan21 mrt
13. WIK 1 nov 7 mrt22 nov 6 dec17 jan20 sep11 apr16 mei25 apr21 mrt31 jan18 okt  4 okt
14. SV WVC16 mei22 nov25 apr31 jan27 sep17 jan 1 nov11 okt11 apr28 feb18 okt 6 dec14 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie