Zondag 2e klasse I

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKZVC 24 17 3 4 54 53 20  
2 Leones 24 12 6 6 42 46 24  
3 Winterswijk FC 24 12 6 6 42 38 29  
4 Concordia W 24 12 5 7 41 50 38  
5 Spero 24 11 7 6 40 41 29  
6 Vorden 24 10 7 7 37 32 30  
7 AZC 24 11 3 10 36 49 44  
8 Varsseveld 24 8 7 9 31 28 36  
9 SDOUC 24 5 8 11 23 29 58  
10 WAVV 24 5 7 12 22 42 40  
11 Rood Wit 24 5 6 13 21 38 50  
12 OBW 24 4 9 11 21 35 54  
13 Rheden SC 24 6 2 16 20 36 65  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
156
Totaal aantal doelpunten
517
Totaal aantal doelpunten (thuis)
311
Totaal aantal doelpunten (uit)
206
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,31
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,99
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,32
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
 
 
Concordia W - SDOUC (7 - 1)
Rood Wit - SDOUC (7 - 1)
Leones - OBW (6 - 0)
Leones - Rheden SC (6 - 0)
WAVV - SDOUC (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Rheden SC - WAVV (2 - 6)
SDOUC - RKZVC (1 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
Concordia W - SDOUC (7 - 1)
Rheden SC - WAVV (2 - 6)
Rood Wit - SDOUC (7 - 1)
SDOUC - Rheden SC (4 - 4)



Zondag 2e klasse I

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AZC2. Concordia W3. Leones4. OBW5. Rheden SC6. RKZVC7. Rood Wit8. SDOUC9. Spero10. Varsseveld11. Vorden12. WAVV13. Winterswijk FC
1. AZC 2 - 14 - 11 - 21 - 30 - 12 - 15 - 15 - 03 - 24 - 13 - 31 - 1
2. Concordia W3 - 4 0 - 11 - 13 - 11 - 05 - 07 - 12 - 23 - 02 - 02 - 13 - 1
3. Leones5 - 10 - 1 6 - 06 - 01 - 20 - 02 - 01 - 13 - 00 - 11 - 30 - 0
4. OBW4 - 23 - 11 - 4 2 - 31 - 32 - 22 - 31 - 11 - 23 - 31 - 10 - 3
5. Rheden SC3 - 23 - 01 - 21 - 1 0 - 23 - 01 - 32 - 44 - 10 - 22 - 60 - 3
6. RKZVC3 - 05 - 01 - 14 - 04 - 2 4 - 11 - 12 - 00 - 12 - 01 - 04 - 0
7. Rood Wit3 - 12 - 42 - 32 - 25 - 23 - 4 7 - 11 - 30 - 11 - 02 - 03 - 4
8. SDOUC0 - 00 - 01 - 22 - 24 - 41 - 51 - 1 0 - 04 - 03 - 22 - 11 - 2
9. Spero3 - 13 - 11 - 20 - 24 - 04 - 02 - 03 - 0 2 - 01 - 11 - 32 - 0
10. Varsseveld0 - 22 - 30 - 03 - 13 - 01 - 10 - 01 - 01 - 1 1 - 22 - 22 - 0
11. Vorden1 - 02 - 21 - 03 - 21 - 01 - 23 - 10 - 02 - 02 - 2 2 - 10 - 1
12. WAVV1 - 32 - 32 - 21 - 13 - 00 - 21 - 16 - 01 - 21 - 21 - 1 0 - 1
13. Winterswijk FC1 - 22 - 21 - 32 - 03 - 11 - 02 - 04 - 01 - 11 - 11 - 13 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse I

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie