Zondag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 KCVO 26 18 1 7 55 61 35  
2 Victoria Boys 26 15 4 7 49 67 30  
3 Brummen SP 26 15 2 9 47 56 37  
4 Beekbergen 26 12 7 7 43 57 36  
5 Dierensche Boys 26 11 9 6 42 50 38  
6 Klarenbeek SC 26 11 8 7 41 55 47  
7 Loenermark 26 10 6 10 36 63 49  
8 Groen Wit '62 26 9 7 10 34 49 54  
9 Orderbos 26 10 4 12 34 43 50  
10 Alexandria 26 8 7 11 31 27 40  
11 WWNA 26 9 4 13 31 47 66  
12 Apeldoornse Boys 26 8 3 15 27 53 68  
13 ZVV '56 26 8 3 15 27 46 75  
14 Voorst 26 4 3 19 15 26 75  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
183
Totaal aantal doelpunten
706
Totaal aantal doelpunten (thuis)
391
Totaal aantal doelpunten (uit)
315
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,86
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,14
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,72
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
 
 
Apeldoornse Boys - WWNA (6 - 1)
KCVO - Klarenbeek SC (6 - 1)
Brummen SP - Loenermark (5 - 0)
Victoria Boys - ZVV '56 (5 - 0)
ZVV '56 - Voorst (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Apeldoornse Boys - Beekbergen (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Voorst - Loenermark (3 - 7)



Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alexandria2. Apeldoornse Boys3. Beekbergen4. Brummen SP5. Dierensche Boys6. Groen Wit '627. KCVO8. Klarenbeek SC9. Loenermark10. Orderbos11. Victoria Boys12. Voorst13. WWNA14. ZVV '56
1. Alexandria 3 - 21 - 01 - 32 - 11 - 12 - 01 - 12 - 20 - 12 - 11 - 20 - 33 - 1
2. Apeldoornse Boys3 - 0 1 - 81 - 12 - 21 - 11 - 22 - 34 - 21 - 41 - 44 - 16 - 14 - 3
3. Beekbergen4 - 03 - 1 3 - 21 - 22 - 33 - 21 - 13 - 20 - 02 - 22 - 15 - 15 - 1
4. Brummen SP2 - 14 - 12 - 0 1 - 13 - 00 - 14 - 25 - 01 - 22 - 13 - 11 - 36 - 2
5. Dierensche Boys1 - 12 - 13 - 32 - 1 2 - 21 - 30 - 12 - 23 - 02 - 11 - 21 - 24 - 0
6. Groen Wit '622 - 12 - 12 - 20 - 12 - 4 1 - 32 - 53 - 35 - 13 - 22 - 03 - 50 - 3
7. KCVO2 - 14 - 22 - 03 - 10 - 12 - 1 6 - 13 - 23 - 11 - 44 - 04 - 14 - 0
8. Klarenbeek SC0 - 03 - 01 - 12 - 42 - 22 - 23 - 0 3 - 35 - 11 - 41 - 22 - 25 - 3
9. Loenermark0 - 01 - 20 - 14 - 11 - 33 - 02 - 02 - 1 2 - 21 - 26 - 24 - 04 - 0
10. Orderbos0 - 13 - 11 - 01 - 25 - 21 - 34 - 30 - 12 - 1 1 - 33 - 01 - 44 - 1
11. Victoria Boys4 - 05 - 13 - 13 - 01 - 10 - 20 - 21 - 23 - 01 - 1 4 - 12 - 15 - 0
12. Voorst0 - 22 - 30 - 30 - 30 - 21 - 11 - 10 - 23 - 73 - 10 - 4 1 - 32 - 2
13. WWNA3 - 01 - 62 - 20 - 30 - 02 - 41 - 22 - 41 - 50 - 00 - 55 - 1 4 - 0
14. ZVV '561 - 13 - 10 - 22 - 02 - 53 - 21 - 42 - 11 - 44 - 32 - 25 - 04 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie