Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Brakkenstein 26 21 2 3 65 86 25  
2 Nijmegen 26 18 5 3 59 73 34  
3 Eendracht '30 26 17 4 5 55 69 30  
4 Overasseltse Boys 26 16 4 6 52 60 29  
5 Ewijk 26 13 10 3 49 60 28  
6 Victoria '25 26 12 5 9 41 65 47  
7 SCP 26 9 8 9 35 53 54  
8 DIOSA 26 10 4 12 34 54 59  
9 Achilles '29 26 8 9 9 33 54 43  
10 Niftrik 26 8 4 14 28 56 66  
11 WVW 26 6 6 14 24 40 58  
12 DVE-Trajanus 26 5 2 19 17 35 104  
13 Kolping-Dynamo 26 4 2 20 14 18 85  
14 Heumen 26 1 3 22 6 13 74  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
736
Totaal aantal doelpunten (thuis)
410
Totaal aantal doelpunten (uit)
326
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,04
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,25
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,79
Grootste overwinning (thuis) 
Niftrik - DVE-Trajanus (13 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
DIOSA - Brakkenstein (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Brakkenstein - Kolping-Dynamo (10 - 3)
Niftrik - DVE-Trajanus (13 - 0)



Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles '292. Brakkenstein3. DIOSA4. DVE-Trajanus5. Eendracht '306. Ewijk7. Heumen8. Kolping-Dynamo9. Niftrik10. Nijmegen11. Overasseltse Boys12. SCP13. Victoria '2514. WVW
1. Achilles '29 3 - 33 - 21 - 12 - 21 - 33 - 17 - 14 - 03 - 21 - 20 - 11 - 31 - 1
2. Brakkenstein1 - 0 1 - 08 - 16 - 02 - 26 - 010 - 34 - 10 - 13 - 13 - 14 - 24 - 1
3. DIOSA3 - 30 - 7 6 - 14 - 11 - 33 - 01 - 24 - 21 - 52 - 02 - 20 - 34 - 1
4. DVE-Trajanus0 - 61 - 42 - 6 1 - 60 - 22 - 24 - 11 - 43 - 62 - 42 - 13 - 61 - 0
5. Eendracht '303 - 13 - 23 - 02 - 1 4 - 02 - 04 - 03 - 11 - 20 - 23 - 09 - 21 - 0
6. Ewijk2 - 01 - 01 - 15 - 00 - 0 3 - 05 - 04 - 01 - 01 - 13 - 31 - 15 - 2
7. Heumen0 - 40 - 21 - 21 - 30 - 50 - 4 1 - 11 - 30 - 40 - 30 - 41 - 11 - 2
8. Kolping-Dynamo1 - 20 - 10 - 31 - 00 - 50 - 50 - 2 0 - 22 - 20 - 30 - 13 - 22 - 1
9. Niftrik1 - 11 - 33 - 113 - 01 - 32 - 22 - 12 - 0 1 - 33 - 54 - 21 - 21 - 5
10. Nijmegen4 - 21 - 23 - 24 - 20 - 02 - 22 - 04 - 05 - 2 1 - 05 - 33 - 13 - 1
11. Overasseltse Boys2 - 10 - 25 - 03 - 01 - 13 - 23 - 06 - 04 - 10 - 0 0 - 20 - 42 - 0
12. SCP1 - 11 - 43 - 32 - 32 - 12 - 03 - 14 - 03 - 33 - 32 - 7 1 - 34 - 1
13. Victoria '251 - 10 - 22 - 07 - 00 - 32 - 25 - 03 - 15 - 22 - 30 - 20 - 0 6 - 0
14. WVW2 - 21 - 22 - 33 - 12 - 41 - 12 - 05 - 00 - 00 - 51 - 12 - 24 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie