Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Lemelerveld 26 18 4 4 58 73 36  
2 Columbia 26 17 6 3 57 74 31  
3 Overwetering 26 16 5 5 53 65 34  
4 Warnsveldse Boys 26 12 4 10 40 72 61  
5 Wijhe '92 26 11 7 8 40 36 38  
6 Twenthe VV 26 11 6 9 39 59 45  
7 Albatross 26 10 6 10 36 42 49  
8 Lochem SP 26 10 5 11 35 43 49  
9 Heeten 26 9 6 11 33 48 49  
10 Witkampers 26 8 5 13 29 57 64  
11 Eerbeekse Boys 26 8 3 15 27 41 59  
12 Turkse Kracht 26 5 8 13 23 37 70  
13 TKA 26 6 4 16 22 53 91  
14 Vaassen 26 3 7 16 16 29 53  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
729
Totaal aantal doelpunten (thuis)
404
Totaal aantal doelpunten (uit)
325
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,01
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,22
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,79
Grootste overwinning (thuis) 
Overwetering - TKA (9 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Eerbeekse Boys - Warnsveldse Boys (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Overwetering - TKA (9 - 1)
Warnsveldse Boys - Turkse Kracht (8 - 2)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Albatross2. Columbia3. Eerbeekse Boys4. Heeten5. Lemelerveld6. Lochem SP7. Overwetering8. TKA9. Turkse Kracht10. Twenthe VV11. Vaassen12. Warnsveldse Boys13. Wijhe '9214. Witkampers
1. Albatross 0 - 01 - 11 - 21 - 34 - 11 - 12 - 41 - 21 - 02 - 23 - 10 - 20 - 4
2. Columbia1 - 2 2 - 03 - 03 - 21 - 13 - 04 - 05 - 04 - 13 - 34 - 24 - 16 - 1
3. Eerbeekse Boys1 - 41 - 3 4 - 10 - 23 - 04 - 03 - 00 - 03 - 20 - 20 - 60 - 14 - 2
4. Heeten4 - 01 - 33 - 1 0 - 24 - 00 - 26 - 35 - 10 - 30 - 01 - 11 - 14 - 4
5. Lemelerveld2 - 15 - 16 - 23 - 1 4 - 12 - 06 - 33 - 02 - 21 - 12 - 04 - 04 - 3
6. Lochem SP6 - 11 - 62 - 00 - 33 - 1 2 - 41 - 12 - 42 - 04 - 11 - 22 - 32 - 1
7. Overwetering3 - 10 - 03 - 02 - 01 - 11 - 1 9 - 13 - 02 - 13 - 02 - 54 - 17 - 1
8. TKA1 - 22 - 42 - 33 - 21 - 42 - 31 - 2 2 - 21 - 42 - 01 - 21 - 42 - 4
9. Turkse Kracht2 - 22 - 23 - 11 - 12 - 60 - 02 - 54 - 5 1 - 32 - 01 - 30 - 02 - 5
10. Twenthe VV1 - 12 - 44 - 23 - 11 - 12 - 03 - 42 - 30 - 1 3 - 27 - 21 - 03 - 0
11. Vaassen2 - 30 - 20 - 50 - 41 - 20 - 11 - 23 - 34 - 02 - 2 2 - 30 - 00 - 1
12. Warnsveldse Boys2 - 30 - 33 - 36 - 05 - 20 - 43 - 23 - 38 - 23 - 63 - 1 1 - 26 - 1
13. Wijhe '920 - 32 - 13 - 01 - 30 - 20 - 00 - 04 - 52 - 11 - 11 - 02 - 2 3 - 2
14. Witkampers1 - 22 - 24 - 01 - 13 - 11 - 30 - 38 - 12 - 22 - 21 - 23 - 00 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie