Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 HAVO 26 21 2 3 65 79 27  
2 Driel RKSV 26 20 1 5 61 83 28  
3 MASV 26 18 3 5 53 74 41 -4
4 DVOL 26 16 3 7 51 76 47  
5 Jonge Kracht 26 13 4 9 43 69 45  
6 Arnhemse Boys Schuytgraaf 26 13 2 11 41 62 47  
7 Angeren 26 12 2 12 38 65 42  
8 GVA 26 12 2 12 38 56 43  
9 OVC '85 26 12 2 12 38 58 56  
10 OSC (O) 26 8 1 17 25 33 53  
11 Elistha 26 7 4 15 25 42 79  
12 Eendracht Arnhem 26 7 2 17 23 39 65  
13 SDOO 26 6 4 16 22 39 93  
14 Paasberg De 26 1 0 25 3 27 136  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
802
Totaal aantal doelpunten (thuis)
423
Totaal aantal doelpunten (uit)
379
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,41
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,32
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,08
Grootste overwinning (thuis) 
Angeren - Paasberg De (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
SDOO - MASV (0 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Arnhemse Boys Schuytgraaf - SDOO (6 - 5)



Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Angeren2. Arnhemse Boys Schuytgraaf3. Driel RKSV4. DVOL5. Eendracht Arnhem6. Elistha7. GVA8. HAVO9. Jonge Kracht10. MASV11. OSC (O)12. OVC '8513. Paasberg De14. SDOO
1. Angeren 2 - 32 - 51 - 21 - 23 - 22 - 01 - 33 - 00 - 21 - 22 - 08 - 06 - 0
2. Arnhemse Boys Schuytgraaf0 - 1 1 - 30 - 25 - 01 - 11 - 40 - 13 - 30 - 21 - 37 - 36 - 06 - 5
3. Driel RKSV2 - 13 - 0 2 - 04 - 15 - 03 - 11 - 14 - 04 - 21 - 02 - 18 - 26 - 0
4. DVOL4 - 41 - 20 - 2 5 - 36 - 33 - 03 - 73 - 22 - 24 - 12 - 06 - 23 - 1
5. Eendracht Arnhem1 - 32 - 11 - 01 - 2 1 - 40 - 12 - 21 - 21 - 42 - 11 - 43 - 11 - 2
6. Elistha1 - 00 - 60 - 70 - 62 - 1 3 - 31 - 21 - 11 - 12 - 14 - 54 - 24 - 2
7. GVA0 - 20 - 11 - 43 - 21 - 24 - 1 1 - 40 - 11 - 17 - 35 - 27 - 04 - 1
8. HAVO3 - 12 - 02 - 04 - 15 - 05 - 01 - 0 2 - 13 - 23 - 03 - 24 - 14 - 1
9. Jonge Kracht1 - 12 - 33 - 21 - 23 - 22 - 33 - 12 - 1 6 - 04 - 10 - 37 - 07 - 1
10. MASV4 - 31 - 24 - 12 - 05 - 33 - 02 - 13 - 22 - 1 2 - 12 - 15 - 23 - 0
11. OSC (O)2 - 11 - 20 - 30 - 32 - 02 - 10 - 20 - 20 - 21 - 2 2 - 04 - 01 - 1
12. OVC '850 - 53 - 13 - 22 - 72 - 14 - 00 - 34 - 03 - 33 - 13 - 0 2 - 00 - 1
13. Paasberg De2 - 72 - 62 - 50 - 51 - 52 - 10 - 30 - 92 - 62 - 70 - 31 - 7 1 - 4
14. SDOO1 - 40 - 40 - 42 - 22 - 24 - 31 - 30 - 41 - 60 - 104 - 21 - 14 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie