Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Barbaros 26 21 3 2 66 100 14  
2 Avanti W 26 17 4 5 55 80 25  
3 LSV Lonneker 26 15 5 6 50 56 38  
4 Aramea FC 26 14 5 7 47 63 46  
5 BSC Unisson 26 13 4 9 43 66 56  
6 EMOS 26 11 7 8 40 70 49  
7 Rood Zwart 26 11 6 9 39 46 39  
8 Markelo 26 9 8 9 35 44 49  
9 Hector 26 8 7 11 31 38 52  
10 TVO 26 8 5 13 29 47 61  
11 GFC 26 7 7 12 28 40 55  
12 Centrum FC Het 26 7 5 14 26 32 81  
13 Hoeve Vooruit 26 5 2 19 17 36 76  
14 Rietmolen 26 1 2 23 5 25 102  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
743
Totaal aantal doelpunten (thuis)
373
Totaal aantal doelpunten (uit)
370
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,08
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,05
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,03
Grootste overwinning (thuis) 
Avanti W - GFC (9 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Hoeve Vooruit - Barbaros (0 - 8)
Rietmolen - Barbaros (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
 
Avanti W - GFC (9 - 1)
Barbaros - TVO (8 - 2)
EMOS - TVO (5 - 5)
Rietmolen - Aramea FC (2 - 8)
Rietmolen - BSC Unisson (2 - 8)



Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Aramea FC2. Avanti W3. Barbaros4. BSC Unisson5. Centrum FC Het6. EMOS7. GFC8. Hector9. Hoeve Vooruit10. LSV Lonneker11. Markelo12. Rietmolen13. Rood Zwart14. TVO
1. Aramea FC 0 - 20 - 21 - 34 - 11 - 02 - 23 - 14 - 32 - 22 - 14 - 14 - 03 - 0
2. Avanti W5 - 2 1 - 25 - 15 - 04 - 09 - 18 - 11 - 01 - 23 - 03 - 11 - 11 - 0
3. Barbaros1 - 22 - 0 0 - 15 - 01 - 12 - 24 - 07 - 05 - 26 - 14 - 00 - 08 - 2
4. BSC Unisson2 - 21 - 30 - 6 1 - 13 - 53 - 25 - 23 - 04 - 12 - 34 - 12 - 00 - 2
5. Centrum FC Het1 - 10 - 50 - 72 - 2 0 - 61 - 11 - 03 - 20 - 71 - 42 - 00 - 42 - 3
6. EMOS4 - 41 - 10 - 25 - 11 - 2 4 - 20 - 05 - 23 - 14 - 13 - 01 - 15 - 5
7. GFC2 - 51 - 10 - 42 - 54 - 00 - 3 1 - 10 - 02 - 00 - 22 - 11 - 33 - 2
8. Hector4 - 11 - 41 - 22 - 13 - 31 - 11 - 0 4 - 20 - 20 - 13 - 11 - 32 - 1
9. Hoeve Vooruit2 - 11 - 40 - 81 - 55 - 24 - 32 - 01 - 2 1 - 30 - 42 - 21 - 22 - 3
10. LSV Lonneker2 - 12 - 01 - 53 - 04 - 13 - 11 - 41 - 12 - 0 2 - 22 - 11 - 00 - 0
11. Markelo1 - 23 - 20 - 42 - 20 - 11 - 41 - 01 - 14 - 22 - 2 3 - 12 - 21 - 1
12. Rietmolen2 - 80 - 50 - 82 - 82 - 31 - 70 - 42 - 20 - 31 - 51 - 0 2 - 32 - 4
13. Rood Zwart1 - 21 - 10 - 21 - 24 - 24 - 10 - 22 - 13 - 00 - 23 - 35 - 1 3 - 2
14. TVO1 - 21 - 50 - 32 - 51 - 34 - 22 - 21 - 31 - 01 - 31 - 15 - 02 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie