Zaterdag Derde divisie A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Ajax 0 0 0 0 0 0 0  
2 Jong FC Almere City 0 0 0 0 0 0 0  
3 Barendrecht 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV DOVO 0 0 0 0 0 0 0  
5 DVS'33 Ermelo 0 0 0 0 0 0 0  
6 Excelsior '31 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV GOES 0 0 0 0 0 0 0  
8 Harkemase Boys 0 0 0 0 0 0 0  
9 HSV Hoek 0 0 0 0 0 0 0  
10 FC Lisse 0 0 0 0 0 0 0  
11 ODIN '59 0 0 0 0 0 0 0  
12 ONS Sneek 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Sparta Nijkerk 0 0 0 0 0 0 0  
14 SteDoCo 0 0 0 0 0 0 0  
15 Ter Leede 0 0 0 0 0 0 0  
16 VVOG 0 0 0 0 0 0 0  
17 VVSB 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
16 speelrondes
2e Periode
16 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag Derde divisie A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Ajax2. Jong FC Almere City3. Barendrecht4. VV DOVO5. DVS'33 Ermelo6. Excelsior '317. VV GOES8. Harkemase Boys9. HSV Hoek10. FC Lisse11. ODIN '5912. ONS Sneek13. VV Sparta Nijkerk14. SteDoCo15. Ter Leede16. VVOG17. VVSB
1. Ajax 28 mrt21 sep14 mrt31 aug14 dec 8 feb29 feb23 mei26 okt 4 apr 9 nov18 apr 9 mei30 nov16 nov 5 okt
2. Jong FC Almere City 2 nov 16 mei14 sep 7 mrt28 sep25 jan16 nov14 dec21 mrt 8 feb24 aug30 nov12 okt18 apr 9 mei11 jan
3. Barendrecht15 feb 9 nov  1 feb 4 apr23 mei26 okt 2 mei12 okt14 sep 7 mrt21 mrt18 jan28 sep31 aug11 apr23 nov
4. VV DOVO11 jan29 feb 2 nov 23 mei16 nov24 aug 8 feb18 apr 7 mrt25 jan 7 dec 9 mei 4 apr12 okt 7 sep21 mrt
5. DVS'33 Ermelo25 jan 7 dec16 nov21 sep  8 feb 7 sep14 mrt30 nov16 mei11 jan 9 mei29 feb24 aug28 mrt 2 nov11 apr
6. Excelsior '3116 mei11 apr11 jan15 feb26 okt  2 mei21 sep 2 nov 7 dec24 aug23 nov28 mrt 7 mrt 5 okt25 jan 7 sep
7. VV GOES14 sep31 aug18 apr18 jan15 feb12 okt 28 mrt 1 feb 9 nov 9 mei28 sep23 mei 2 nov14 dec30 nov 7 mrt
8. Harkemase Boys28 sep15 feb 7 dec26 okt14 sep18 apr23 nov  9 nov 1 feb12 okt11 jan 4 apr21 mrt 9 mei24 aug16 mei
9. HSV Hoek 7 sep14 mrt 8 feb 5 okt21 mrt 4 apr21 sep25 jan 24 aug16 mei26 okt16 nov 7 dec29 feb11 jan 2 mei
10. FC Lisse11 apr 5 okt29 feb30 nov14 dec 9 mei14 mrt31 aug18 jan 18 apr12 okt 8 feb16 nov 2 nov28 mrt21 sep
11. ODIN '59 7 dec21 sep 7 sep 9 nov 2 mei29 feb 5 okt11 apr31 aug23 nov  1 feb26 okt23 mei18 jan14 mrt28 mrt
12. ONS Sneek 2 mei18 jan30 nov11 apr 5 okt14 mrt29 feb23 mei28 mrt25 jan16 nov 14 dec 7 sep21 sep 8 feb 2 nov
13. VV Sparta Nijkerk12 okt 2 mei24 aug23 nov28 sep14 sep11 jan 2 nov15 feb 7 sep21 mrt 7 mrt 25 jan11 apr16 mei 7 dec
14. SteDoCo23 nov 1 feb28 mrt14 dec18 jan31 aug16 mei30 nov11 apr 2 mei14 sep15 feb 5 okt 14 mrt21 sep26 okt
15. Ter Leede 7 mrt26 okt25 jan16 mei23 nov 1 feb21 mrt 7 sep14 sep15 feb28 sep 4 apr 9 nov11 jan  7 dec24 aug
16. VVOG21 mrt23 nov 5 okt 2 mei 1 feb 9 nov 4 apr18 jan 7 mrt28 sep14 dec14 sep31 aug18 apr23 mei 15 feb
17. VVSB 1 feb23 mei 9 mei31 aug 9 nov18 jan16 nov14 dec28 sep 4 apr30 nov18 apr14 mrt29 feb 8 feb12 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag Derde divisie A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie