Zondag Hoofdklasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV AWC 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Baronie 0 0 0 0 0 0 0  
3 EHC 0 0 0 0 0 0 0  
4 Halsteren 0 0 0 0 0 0 0  
5 IFC 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Juliana '31 0 0 0 0 0 0 0  
7 LONGA '30 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Meerssen 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKSV Minor 0 0 0 0 0 0 0  
10 Moerse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
11 Nuenen 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV OJC Rosmalen 0 0 0 0 0 0 0  
13 RKZVC 0 0 0 0 0 0 0  
14 Silvolde 0 0 0 0 0 0 0  
15 UDI '19 0 0 0 0 0 0 0  
16 Unitas 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
10 speelrondes
2e Periode
10 speelrondes
3e Periode
10 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag Hoofdklasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV AWC2. VV Baronie3. EHC4. Halsteren5. IFC6. SV Juliana '317. LONGA '308. SV Meerssen9. RKSV Minor10. Moerse Boys11. Nuenen12. VV OJC Rosmalen13. RKZVC14. Silvolde15. UDI '1916. Unitas
1. SV AWC  3 nov16 feb10 mei24 mei19 apr29 sep15 dec 2 feb15 sep 8 dec24 nov15 mrt 8 sep13 okt 5 apr
2. VV Baronie13 apr 19 jan 6 okt27 okt15 sep 8 mrt 1 sep 8 dec16 feb24 nov17 mei26 apr29 sep22 mrt 2 feb
3. EHC22 sep24 mei 26 jan 8 sep15 mrt22 mrt 1 mrt 3 nov24 nov13 apr 6 okt 9 feb13 okt26 apr 8 dec
4. Halsteren19 jan 1 mrt29 sep 13 okt24 nov 1 sep15 mrt15 sep13 apr 5 apr26 apr 3 nov 2 feb 8 dec17 mei
5. IFC 1 sep15 mrt 2 feb16 feb  5 apr17 mei19 jan29 sep 8 dec26 apr15 sep 6 okt 3 nov24 nov13 apr
6. SV Juliana '31 6 okt 9 feb10 nov 8 mrt 1 dec 13 apr27 okt17 mei19 jan 1 sep 1 mrt26 jan22 mrt22 sep26 apr
7. LONGA '3026 jan 1 dec15 dec 9 feb22 sep13 okt 24 mei26 apr 6 okt 3 nov 5 apr 1 mrt19 apr 8 sep15 mrt
8. SV Meerssen26 apr26 jan15 sep 8 sep22 mrt 2 feb 8 dec 16 feb17 mei29 sep13 apr13 okt 8 mrt 3 nov24 nov
9. RKSV Minor10 nov10 mei19 apr24 mei 1 mrt15 dec19 jan22 sep 27 okt15 mrt 9 feb 5 apr 1 dec 6 okt 1 sep
10. Moerse Boys 9 feb22 sep 5 apr 1 dec19 apr24 mei10 mei10 nov26 jan 13 okt15 mrt 8 sep15 dec 1 mrt 3 nov
11. Nuenen 8 mrt19 apr 1 dec22 sep10 nov10 mei16 feb 9 feb 8 sep22 mrt 27 okt15 dec24 mei26 jan 6 okt
12. VV OJC Rosmalen22 mrt 8 sep 8 mrt15 dec26 jan 3 nov10 nov 1 dec13 okt29 sep 2 feb 19 apr10 mei24 mei16 feb
13. RKZVC27 okt10 nov 1 sep22 mrt 8 mrt29 sep15 sep10 mei24 nov 2 feb17 mei 8 dec 16 feb13 apr19 jan
14. Silvolde 1 mrt 5 apr17 mei27 okt 9 feb 8 dec24 nov 6 okt13 apr26 apr19 jan 1 sep22 sep 15 mrt15 sep
15. UDI '1917 mei15 dec27 okt19 apr10 mei16 feb 2 feb 5 apr 8 mrt31 aug15 sep19 jan 1 dec10 nov 29 sep
16. Unitas 1 dec 13 okt10 nov15 dec 8 sep27 okt19 apr22 mrt 8 mrt 1 mrt22 sep24 mei26 jan 9 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag Hoofdklasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie