Zondag Hoofdklasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Unitas 10 6 4 0 22 18 7  
2 SV Juliana '31 10 6 3 1 21 34 14  
3 Halsteren 10 5 4 1 19 21 12  
4 VV Baronie 10 4 5 1 17 14 8  
5 IFC 10 5 1 4 16 23 14  
6 UDI '19 10 4 3 3 15 12 10  
7 RKZVC 10 3 5 2 14 20 16  
8 LONGA '30 10 4 2 4 14 17 16  
9 VV OJC Rosmalen 10 4 2 4 14 15 16  
10 Silvolde 10 3 4 3 13 14 15  
11 EHC 10 4 0 6 12 14 22  
12 RKSV Minor 10 4 0 6 12 12 20  
13 SV Meerssen 10 2 5 3 11 11 14  
14 Moerse Boys 10 2 4 4 10 18 20  
15 SV AWC 10 1 1 8 4 9 27  
16 Nuenen 10 1 1 8 4 3 24  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
10 speelrondes
2e Periode
10 speelrondes
3e Periode
10 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
79
Totaal aantal doelpunten
255
Totaal aantal doelpunten (thuis)
158
Totaal aantal doelpunten (uit)
97
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,19
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,98
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,21
Grootste overwinning (thuis) 
Juliana '31 - Nuenen (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
EHC - IFC (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Juliana '31 - AWC (7 - 1)
RKZVC - Juliana '31 (4 - 4)



Zondag Hoofdklasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV AWC2. VV Baronie3. EHC4. Halsteren5. IFC6. SV Juliana '317. LONGA '308. SV Meerssen9. RKSV Minor10. Moerse Boys11. Nuenen12. VV OJC Rosmalen13. RKZVC14. Silvolde15. UDI '1916. Unitas
1. SV AWC 0 - 216 feb10 mei24 mei19 apr2 - 215 dec 2 feb4 - 2 8 dec24 nov15 mrt0 - 10 - 2 5 apr
2. VV Baronie13 apr 19 jan1 - 11 - 12 - 0 8 mrt1 - 0 8 dec16 feb24 nov17 mei26 apr4 - 222 mrt 2 feb
3. EHC1 - 024 mei 26 jan0 - 415 mrt22 mrt 1 mrt5 - 124 nov13 apr4 - 1 9 feb0 - 226 apr 8 dec
4. Halsteren19 jan 1 mrt5 - 2 4 - 124 nov4 - 215 mrt1 - 013 apr 5 apr26 apr2 - 2 2 feb 8 dec17 mei
5. IFC3 - 015 mrt 2 feb16 feb  5 apr17 mei19 jan4 - 1 8 dec26 apr4 - 20 - 15 - 124 nov13 apr
6. SV Juliana '317 - 1 9 feb4 - 1 8 mrt 1 dec 13 apr3 - 317 mei19 jan7 - 0 1 mrt26 jan22 mrt4 - 126 apr
7. LONGA '3026 jan 1 dec15 dec 9 feb3 - 10 - 2 24 mei26 apr3 - 23 - 0 5 apr 1 mrt19 apr0 - 215 mrt
8. SV Meerssen26 apr26 jan0 - 11 - 122 mrt 2 feb 8 dec 16 feb17 mei1 - 013 apr2 - 1 8 mrt1 - 124 nov
9. RKSV Minor2 - 010 mei19 apr24 mei 1 mrt15 dec19 jan3 - 0 0 - 215 mrt 9 feb 5 apr 1 dec1 - 00 - 3
10. Moerse Boys 9 feb2 - 2 5 apr 1 dec19 apr24 mei10 mei2 - 226 jan 4 - 015 mrt2 - 215 dec 1 mrt0 - 2
11. Nuenen 8 mrt19 apr 1 dec0 - 31 - 010 mei16 feb 9 feb1 - 222 mrt 1 - 115 dec24 mei26 jan0 - 1
12. VV OJC Rosmalen22 mrt0 - 0 8 mrt15 dec26 jan0 - 12 - 1 1 dec4 - 23 - 0 2 feb 19 apr10 mei24 mei16 feb
13. RKZVC5 - 21 - 13 - 022 mrt 8 mrt4 - 40 - 210 mei24 nov 2 feb17 mei 8 dec 16 feb13 apr19 jan
14. Silvolde 1 mrt 5 apr17 mei3 - 0 9 feb 8 dec24 nov1 - 113 apr26 apr19 jan0 - 11 - 1 15 mrt3 - 3
15. UDI '1917 mei15 dec2 - 019 apr10 mei16 feb 2 feb 5 apr 8 mrt2 - 22 - 019 jan 1 dec0 - 0 0 - 2
16. Unitas 1 dec1 - 010 mei0 - 015 dec2 - 21 - 119 apr22 mrt 8 mrt 1 mrt3 - 124 mei26 jan 9 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag Hoofdklasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie