Zondag Hoofdklasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alcides 0 0 0 0 0 0 0  
2 Alphense Boys 0 0 0 0 0 0 0  
3 Be Quick 1887 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Emmen 0 0 0 0 0 0 0  
5 HBS 0 0 0 0 0 0 0  
6 HVV Hollandia 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Hoogeveen 0 0 0 0 0 0 0  
8 JOS Watergraafsmeer 0 0 0 0 0 0 0  
9 Leonidas 0 0 0 0 0 0 0  
10 MSC 0 0 0 0 0 0 0  
11 Quick '20 0 0 0 0 0 0 0  
12 RKAVV 0 0 0 0 0 0 0  
13 SDO 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV SJC 0 0 0 0 0 0 0  
15 RKVV Velsen 0 0 0 0 0 0 0  
16 VOC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
10 speelrondes
2e Periode
10 speelrondes
3e Periode
10 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag Hoofdklasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alcides2. Alphense Boys3. Be Quick 18874. VV Emmen5. HBS6. HVV Hollandia7. VV Hoogeveen8. JOS Watergraafsmeer9. Leonidas10. MSC11. Quick '2012. RKAVV13. SDO14. VV SJC15. RKVV Velsen16. VOC
1. Alcides 13 apr24 nov10 nov10 mei29 sep 2 feb17 mei16 feb15 sep27 okt19 jan22 mrt 1 sep 8 mrt 8 dec
2. Alphense Boys 1 dec  8 mrt15 dec 5 apr16 feb 1 sep15 sep10 nov 2 feb17 mei29 sep19 apr27 okt10 mei19 jan
3. Be Quick 1887 5 apr 6 okt 10 mei22 sep15 dec27 okt15 mrt 1 dec19 jan10 nov 1 sep24 mei19 apr 1 mrt 9 feb
4. VV Emmen26 apr22 mrt 8 dec  1 sep15 sep16 feb24 nov29 sep 8 mrt13 apr 2 feb 6 okt19 jan27 okt17 mei
5. HBS13 okt 3 nov16 feb26 jan  2 feb17 mei29 sep 8 mrt 8 dec26 apr24 nov 8 sep15 sep22 mrt13 apr
6. HVV Hollandia26 jan22 sep17 mei 9 feb27 okt 19 jan 1 sep22 mrt13 apr 6 okt26 apr 8 mrt10 nov 1 dec 1 mrt
7. VV Hoogeveen 8 sep 1 mrt26 jan22 sep10 nov24 mei 13 okt15 dec10 mei 9 feb 3 nov 1 dec 5 apr19 apr15 mrt
8. JOS Watergraafsmeer15 dec26 jan 8 sep19 apr 9 feb10 mei22 mrt 24 mei16 feb 8 mrt 6 okt22 sep 1 dec10 nov27 okt
9. Leonidas22 sep15 mrt13 apr 5 apr 6 okt 8 dec26 apr19 jan 24 nov 1 mrt15 sep27 okt17 mei 9 feb 1 sep
10. MSC 1 mrt 8 sep26 apr 1 dec24 mei13 okt 6 okt 3 nov19 apr 26 jan15 mrt 9 feb15 dec22 sep 5 apr
11. Quick '2015 mrt13 okt 2 feb 3 nov15 dec19 apr15 sep 8 dec 8 sep29 sep  5 apr10 mei16 feb24 mei24 nov
12. RKAVV24 mei 9 feb22 mrt 19 apr 8 sep 8 mrt 1 mrt26 jan27 okt 1 dec 10 nov13 okt15 dec22 sep
13. SDO 3 nov 8 dec15 sep 1 mrt15 mrt24 nov13 apr 5 apr 2 feb 1 sep19 jan17 mei 29 sep13 okt26 apr
14. VV SJC 9 feb26 apr 3 nov24 mei 1 mrt15 mrt24 nov13 apr13 okt22 mrt22 sep 8 dec26 jan  8 sep 6 okt
15. RKVV Velsen 6 okt24 nov29 sep15 mrt19 jan 5 apr 8 dec26 apr 3 nov17 mei 1 sep13 apr16 feb 2 feb 15 sep
16. VOC19 apr24 mei13 okt 8 sep 1 dec 3 nov29 sep 2 feb10 mei10 nov22 mrt16 feb15 dec 8 mrt26 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag Hoofdklasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie