Zondag Derde divisie B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ADO '20 0 0 0 0 0 0 0  
2 Jong ADO Den Haag 0 0 0 0 0 0 0  
3 Blauw Geel '38 0 0 0 0 0 0 0  
4 DEM 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Dongen 0 0 0 0 0 0 0  
6 EVV 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Gemert 0 0 0 0 0 0 0  
8 Groene Ster 0 0 0 0 0 0 0  
9 Hercules 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Hoogland 0 0 0 0 0 0 0  
11 HSC '21 0 0 0 0 0 0 0  
12 FC Lienden 0 0 0 0 0 0 0  
13 OFC 0 0 0 0 0 0 0  
14 OSS '20 0 0 0 0 0 0 0  
15 Quick (H) 0 0 0 0 0 0 0  
16 VV UNA 0 0 0 0 0 0 0  
17 RKVV Westlandia 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
16 speelrondes
2e Periode
16 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag Derde divisie B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ADO '202. Jong ADO Den Haag3. Blauw Geel '384. DEM5. VV Dongen6. EVV7. VV Gemert8. Groene Ster9. Hercules10. VV Hoogland11. HSC '2112. FC Lienden13. OFC14. OSS '2015. Quick (H)16. VV UNA17. RKVV Westlandia
1. ADO '20 29 mrt27 okt 8 sep16 feb 3 mei22 sep 3 nov25 aug13 apr22 mrt 6 okt 8 dec26 jan17 mei 8 mrt24 nov
2. Jong ADO Den Haag15 sep 29 sep 8 dec24 nov12 jan 3 nov16 feb22 mrt 3 mei 2 feb13 apr 8 sep17 mei13 okt26 jan 8 mrt
3. Blauw Geel '38 9 feb 1 mrt 13 apr22 sep 8 sep15 mrt 1 dec12 jan 8 dec13 okt29 mrt17 mei 3 nov26 jan25 aug10 mei
4. DEM19 jan15 mrt10 nov  1 sep17 nov15 dec29 sep 1 dec24 mei15 sep 9 feb 5 apr13 okt 2 feb 1 mrt19 apr
5. VV Dongen17 nov10 mei24 mei22 mrt 25 aug 9 feb19 apr26 jan 1 mrt29 sep13 okt 8 mrt 8 sep12 jan 5 apr 8 dec
6. EVV13 okt24 mei16 feb 8 mrt19 jan 29 mrt 2 feb10 mei 1 sep13 apr15 dec10 nov 1 dec15 sep 3 nov29 sep
7. VV Gemert19 apr 5 apr15 sep17 mei27 okt24 nov 10 nov13 okt16 feb 8 mrt10 mei 2 feb25 aug29 sep22 mrt12 jan
8. Groene Ster 5 apr17 nov22 mrt 3 mei 6 okt22 sep26 jan 17 mei15 mrt24 nov 1 mrt25 aug12 jan 8 sep 8 dec27 okt
9. Hercules 1 mrt27 okt 3 mei29 mrt10 nov 6 okt13 apr 1 sep 22 sep16 feb19 jan24 nov15 mrt 8 dec24 mei 2 feb
10. VV Hoogland29 sep 1 dec 8 mrt12 jan15 sep26 jan17 nov15 dec 9 feb  5 apr19 apr22 mrt10 mei 3 nov13 okt25 aug
11. HSC '21 1 dec22 sep19 apr26 jan29 mrt 8 dec 6 okt10 mei 3 nov 8 sep 17 nov12 jan 1 mrt25 aug 9 feb17 mei
12. FC Lienden 2 feb10 nov24 nov25 aug17 mei22 mrt 8 sep15 sep29 sep27 okt 3 mei 16 feb 8 dec 8 mrt12 jan 5 apr
13. OFC10 mei 9 feb15 dec22 sep 1 dec15 mrt 1 sep19 jan19 apr 6 okt24 mei 3 nov 29 mrt13 apr17 nov13 okt
14. OSS '2010 nov 1 sep 2 feb16 feb 3 mei 5 apr19 jan 8 mrt15 dec24 nov27 okt24 mei29 sep 22 mrt19 apr15 sep
15. Quick (H)15 dec19 apr 1 sep 6 okt15 mrt 9 feb 1 mrt24 mei 5 apr29 mrt19 jan 1 dec27 okt17 nov 10 mei10 nov
16. VV UNA 1 sep 6 okt19 jan27 okt15 dec17 mei 1 dec13 apr15 sep 2 feb10 nov15 mrt 3 mei22 sep24 nov 16 feb
17. RKVV Westlandia15 mrt15 dec 6 okt 3 nov13 apr 1 mrt24 mei29 mrt17 nov19 jan 1 sep22 sep26 jan 9 feb 3 mei 8 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag Derde divisie B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie