Zaterdag Hoofdklasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Achilles '29 0 0 0 0 0 0 0  
2 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV ARC 0 0 0 0 0 0 0  
4 AZSV 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Capelle 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV DHSC 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV DUNO 0 0 0 0 0 0 0  
8 SC Feyenoord 0 0 0 0 0 0 0  
9 FC 's-Gravenzande 0 0 0 0 0 0 0  
10 De Jodan Boys 0 0 0 0 0 0 0  
11 FC Rijnvogels 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Rijsoord 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Smitshoek 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Spijkenisse 0 0 0 0 0 0 0  
15 Sportlust '46 0 0 0 0 0 0 0  
16 VV Zwaluwen V 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
10 speelrondes
2e Periode
10 speelrondes
3e Periode
10 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag Hoofdklasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles '292. Achilles Veen3. SV ARC4. AZSV5. VV Capelle6. VV DHSC7. VV DUNO8. SC Feyenoord9. FC 's-Gravenzande10. De Jodan Boys11. FC Rijnvogels12. VV Rijsoord13. VV Smitshoek14. VV Spijkenisse15. Sportlust '4616. VV Zwaluwen V
1. Achilles '29 15 feb23 mei14 dec 2 nov 1 feb 9 mei30 nov18 apr 7 sep 9 nov25 jan28 sep12 okt 7 mrt21 mrt
2. Achilles Veen21 sep  8 feb 9 nov 7 sep29 feb25 jan18 apr23 mei 26 okt14 dec 7 mrt21 mrt12 okt30 nov
3. SV ARC18 jan28 sep 18 apr15 feb14 sep 9 nov 4 apr30 nov14 dec 1 feb 9 mei31 aug 7 mrt26 okt16 mei
4. AZSV25 apr16 mei 7 dec 23 nov 4 apr 1 feb14 mrt 2 nov29 feb31 aug12 okt11 apr14 sep28 sep18 jan
5. VV Capelle29 feb25 apr21 sep 7 mrt 31 aug21 mrt26 okt25 jan 8 feb11 apr30 nov18 jan16 mei 9 nov 5 okt
6. VV DHSC26 okt 5 okt25 jan21 sep 9 mei 23 mei 8 feb14 dec18 apr15 feb 9 nov21 mrt 7 sep30 nov 7 mrt
7. VV DUNO31 aug14 sep14 mrt26 okt 7 dec18 jan  5 okt21 sep 4 apr23 nov 8 feb25 apr11 apr16 mei29 feb
8. SC Feyenoord11 apr23 nov 2 nov 7 sep 1 feb28 sep 7 mrt 12 okt25 jan 7 dec21 mrt16 mei15 feb14 sep25 apr
9. FC 's-Gravenzande 7 dec18 jan11 apr21 mrt28 sep16 mei15 feb 9 mei  9 nov14 sep 7 mrt 1 feb23 nov31 aug26 okt
10. De Jodan Boys16 mei 1 feb21 mrt 5 okt14 sep23 nov28 sep31 aug25 apr  7 mrt26 okt15 feb 7 dec18 jan11 apr
11. FC Rijnvogels 4 apr14 mrt 7 sep 8 feb12 okt 2 nov18 apr23 mei29 feb30 nov 21 sep 5 okt25 apr14 dec25 jan
12. VV Rijsoord14 sep11 apr23 nov15 feb 4 apr25 apr 2 nov18 jan 5 okt14 mrt16 mei  7 dec28 sep 1 feb31 aug
13. VV Smitshoek14 mrt 2 nov29 feb30 nov23 mei12 okt14 dec 9 nov 7 sep21 sep 9 mei18 apr 25 jan 4 apr 8 feb
14. VV Spijkenisse 8 feb31 aug 5 okt23 mei14 dec14 mrt30 nov21 sep 4 apr 9 mei18 jan29 feb26 okt 18 apr 9 nov
15. Sportlust '46 5 okt 7 dec25 apr25 jan14 mrt11 apr12 okt29 feb 8 feb23 mei21 mrt 7 sep23 nov 2 nov 21 sep
16. VV Zwaluwen V23 nov 4 apr12 okt 9 mei18 apr 7 dec 7 sep14 dec14 mrt 2 nov28 sep23 mei14 sep 1 feb15 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag Hoofdklasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie