Zaterdag Hoofdklasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ACV 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Berkum 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Buitenpost 0 0 0 0 0 0 0  
4 DETO 0 0 0 0 0 0 0  
5 ASV De Dijk 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Eemdijk 0 0 0 0 0 0 0  
7 Flevo Boys 0 0 0 0 0 0 0  
8 SC Genemuiden 0 0 0 0 0 0 0  
9 HZVV 0 0 0 0 0 0 0  
10 NSC Nijkerk 0 0 0 0 0 0 0  
11 Purmersteijn 0 0 0 0 0 0 0  
12 SDC Putten 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Staphorst 0 0 0 0 0 0 0  
14 AVV Swift 0 0 0 0 0 0 0  
15 SV Urk 0 0 0 0 0 0 0  
16 RKAV Volendam 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
10 speelrondes
2e Periode
10 speelrondes
3e Periode
10 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag Hoofdklasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ACV2. VV Berkum3. VV Buitenpost4. DETO5. ASV De Dijk6. VV Eemdijk7. Flevo Boys8. SC Genemuiden9. HZVV10. NSC Nijkerk11. Purmersteijn12. SDC Putten13. VV Staphorst14. AVV Swift15. SV Urk16. RKAV Volendam
1. ACV 29 feb31 aug 7 dec16 mei28 sep18 jan14 mrt 1 feb14 sep12 okt 2 nov25 apr11 apr23 nov 4 apr
2. VV Berkum 5 okt  7 mrt21 mrt 1 feb18 jan11 apr31 aug28 sep 7 dec26 okt25 apr16 mei15 feb14 sep23 nov
3. VV Buitenpost 8 feb30 nov  7 sep14 mrt14 dec25 jan23 mei18 apr25 apr21 sep29 feb 4 apr 5 okt12 okt 2 nov
4. DETO18 apr14 dec 1 feb 28 sep26 okt16 mei 4 apr 9 nov 7 mrt 9 mei30 nov18 jan31 aug15 feb14 sep
5. ASV De Dijk 9 nov 26 okt 8 feb 12 okt30 nov18 apr25 jan21 mrt14 dec23 mei21 sep 7 mrt 7 sep29 feb
6. VV Eemdijk25 jan23 mei21 mrt25 apr 7 dec 21 sep29 feb12 okt 2 nov 7 sep 8 feb 5 okt23 nov14 mrt11 apr
7. Flevo Boys 9 mei 2 nov28 sep12 okt 4 apr15 feb 14 dec 7 sep 1 feb23 mei14 mrt23 nov14 sep18 apr 7 dec
8. SC Genemuiden 7 sep25 jan 7 dec 2 nov23 nov14 sep25 apr  7 mrt15 feb21 mrt12 okt11 apr16 mei 1 feb28 sep
9. HZVV26 okt 4 apr23 nov14 mrt14 sep16 mei29 feb 5 okt 11 apr 8 feb21 sep31 aug25 apr 7 dec18 jan
10. NSC Nijkerk23 mei 9 mei18 jan 5 okt31 aug18 apr 9 nov21 sep30 nov 29 feb 4 apr 8 feb26 okt14 dec14 mrt
11. Purmersteijn15 feb14 mrt16 mei23 nov11 apr 1 feb31 aug18 jan 2 nov28 sep  5 okt14 sep 7 dec 4 apr25 apr
12. SDC Putten21 mrt 9 nov14 sep11 apr18 jan31 aug26 okt 9 mei15 feb23 nov 7 mrt  7 dec 1 feb28 sep16 mei
13. VV Staphorst14 dec 7 sep 9 nov23 mei15 feb 7 mrt21 mrt30 nov 9 mei12 okt25 jan18 apr 28 sep 2 nov 1 feb
14. AVV Swift30 nov21 sep 9 mei29 feb 2 nov 4 apr 8 feb 9 nov14 dec25 jan18 apr 7 sep14 mrt 23 mei12 okt
15. SV Urk 7 mrt 8 feb11 apr21 sep25 apr 9 nov 5 okt26 okt21 mrt16 mei30 nov25 jan29 feb18 jan 31 aug
16. RKAV Volendam21 sep18 apr15 feb25 jan 5 okt30 nov 7 mrt 8 feb23 mei 7 sep 9 nov14 dec26 okt21 mrt 9 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag Hoofdklasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie