Zaterdag 2e klasse J Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Meppel 4 4 0 0 12 16 6  
2 SV Gramsbergen 4 3 1 0 10 15 6  
3 VV Gorecht 4 3 0 1 9 12 2  
4 Achilles 1894 3 2 0 1 6 4 2  
5 DZOH 4 2 0 2 6 8 12  
6 SV Oosterwolde 3 1 1 1 4 8 8  
7 DESZ 3 1 1 1 4 6 6  
8 VV LTC 4 1 1 2 4 8 10  
9 NEC Delfzijl 4 1 1 2 4 5 7  
10 VV De Weide 3 1 0 2 3 7 7  
11 Drenthina 3 1 0 2 3 5 6  
12 The Knickerbockers 3 1 0 2 3 6 10  
13 SV Bedum 3 0 1 2 1 1 7  
14 Elim 3 0 0 3 0 3 15  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
24
Totaal aantal doelpunten
104
Totaal aantal doelpunten (thuis)
51
Totaal aantal doelpunten (uit)
53
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,33
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,13
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,21
Grootste overwinning (thuis) 
Meppel FC - Elim (8 - 2)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
Knickerbockers The - Gramsbergen (2 - 6)
Bedum SV - Gorecht (0 - 4)
LTC - Weide De (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Meppel FC - Elim (8 - 2)



Zaterdag 2e klasse J

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles 18942. SV Bedum3. DESZ4. Drenthina5. DZOH6. Elim7. VV Gorecht8. SV Gramsbergen9. The Knickerbockers10. VV LTC11. FC Meppel12. NEC Delfzijl13. SV Oosterwolde14. VV De Weide
1. Achilles 1894 17 apr2 - 024 okt 5 dec16 jan13 mrt 7 nov27 feb28 nov30 jan1 - 015 mei27 mrt
2. SV Bedum14 nov 24 apr30 jan 7 nov 8 mei0 - 413 mrt10 apr27 feb16 jan28 nov20 mrt24 okt
3. DESZ 8 mei 5 dec 4 - 230 jan27 mrt21 nov27 febAFG 7 nov20 mrt16 jan24 okt17 apr
4. Drenthina23 jan2 - 0 6 feb 15 mei 6 mrtAFG24 apr28 nov12 dec31 okt13 mrt10 apr14 nov
5. DZOH24 apr23 janAFG2 - 1 31 okt10 apr12 dec20 mrt 6 feb21 nov 8 mei3 - 5 6 mrt
6. Elim10 apr12 dec28 nov 7 nov27 feb 24 apr24 okt13 mrt23 jan15 mei1 - 3AFG20 mrt
7. VV Gorecht12 dec 6 feb 6 mrt17 apr28 nov4 - 0 20 mrt24 okt 8 mei1 - 227 mrt23 jan 7 nov
8. SV Gramsbergen 6 feb21 nov2 - 2 5 dec27 mrt17 apr16 jan 30 jan3 - 1AFG31 okt 6 mrt 8 mei
9. The Knickerbockers31 oktAFG23 jan27 mrt1 - 221 nov15 mei2 - 6 17 apr 6 mrt12 dec 5 dec 6 feb
10. VV LTC 6 mrt31 okt10 apr20 mrt5 - 1AFG 5 dec15 mei16 jan 24 apr30 jan21 nov0 - 4
11. FC Meppel2 - 127 mrt12 dec 8 mei13 mrt8 - 227 feb23 jan 7 nov24 okt 17 apr 6 feb28 nov
12. NEC Delfzijl20 mrt 6 mrt15 mei21 nov24 okt 6 feb0 - 310 apr24 apr2 - 2 5 dec  7 nov23 jan
13. SV Oosterwolde17 okt1 - 113 mrt16 jan17 apr30 jan31 okt28 nov 8 mei27 mrt2 - 427 feb 12 dec
14. VV De Weide21 nov15 mei31 okt27 feb16 jan 5 dec30 jan1 - 42 - 313 mrt10 aprAFG24 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse J

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie