Zaterdag 3e klasse B Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Veenhuizen 4 4 0 0 12 10 2  
2 SC Leovardia 3 3 0 0 9 9 2  
3 SC Twijzel 4 2 2 0 8 9 4  
4 VV Minnertsga 3 2 1 0 7 8 2  
5 VV Rijperkerk 3 1 2 0 5 7 4  
6 Wykels Hallum 3 1 2 0 5 5 2  
7 SV Haulerwijk 4 1 2 1 5 4 6  
8 VV ONT 3 1 1 1 4 10 7  
9 FC Grootegast 4 1 0 3 3 5 8  
10 VV Anjum 4 1 0 3 3 5 13  
11 SC Berlikum 2 0 1 1 1 2 5  
12 VV Waskemeer 3 0 1 2 1 2 4  
13 Ropta Boys 4 0 1 3 1 3 9  
14 VV Rottevalle 4 0 1 3 1 4 15  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
24
Totaal aantal doelpunten
83
Totaal aantal doelpunten (thuis)
36
Totaal aantal doelpunten (uit)
47
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,46
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,50
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,96
Grootste overwinning (thuis) 
Grootegast FC - Anjum (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Rottevalle - ONT (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
ONT - Twijzel SC (2 - 6)



Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Anjum2. SC Berlikum3. FC Grootegast4. SV Haulerwijk5. SC Leovardia6. VV Minnertsga7. VV ONT8. VV Rijperkerk9. Ropta Boys10. VV Rottevalle11. SC Twijzel12. VV Veenhuizen13. VV Waskemeer14. Wykels Hallum
1. VV Anjum 27 feb24 apr28 nov1 - 313 mrt23 jan 7 nov10 apr24 okt20 mrt15 mei3 - 212 dec
2. SC Berlikum31 okt 10 apr17 okt 8 mei20 mrt 6 feb1 - 424 apr12 dec 6 mrt21 nov13 okt23 jan
3. FC Grootegast4 - 028 nov  6 mrt27 mrt24 okt 8 mei17 apr12 dec20 mrt 7 nov0 - 323 jan 6 feb
4. SV Haulerwijk27 mrt30 jan21 nov 16 jan0 - 3 7 nov1 - 1 8 mei27 feb17 apr20 mrt24 okt 5 dec
5. SC Leovardia 6 feb24 okt1 - 015 mei 24 aprAFG21 nov20 mrt10 apr23 jan 5 dec 7 nov 6 mrt
6. VV Minnertsga21 novAFG15 mei23 jan12 dec 17 apr27 mrt31 okt5 - 2 6 feb 6 mrt 5 dec17 okt
7. VV ONT17 okt1 - 1 5 dec10 apr30 jan16 jan 20 mrt 6 mrt15 mei2 - 624 apr21 nov31 okt
8. VV Rijperkerk 6 mrt15 mei17 okt 6 feb13 mrt28 nov12 dec 23 jan24 apr2 - 231 okt10 apr20 okt
9. Ropta Boys16 jan 5 dec13 mrt0 - 11 - 527 feb28 nov24 okt  7 nov27 mrt30 jan15 mei17 apr
10. VV Rottevalle17 apr27 mrt16 jan2 - 231 okt30 jan0 - 7 5 dec 6 feb  8 mei17 okt 6 mrt21 nov
11. SC Twijzel 5 dec16 jan30 jan31 okt17 okt0 - 013 mrt27 feb21 nov1 - 0 10 apr24 apr15 mei
12. VV Veenhuizen4 - 113 mrt27 feb12 dec17 apr 7 nov24 okt 8 mei2 - 123 jan28 nov  6 feb27 mrt
13. VV Waskemeer30 jan17 apr31 okt13 mrt27 feb 8 mei27 mrt16 jan17 okt28 nov12 dec0 - 1 0 - 0
14. Wykels Hallum 8 mei 7 nov4 - 124 apr28 nov10 apr27 feb30 jan1 - 113 mrt24 okt16 jan20 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie