Zondag 4e klasse C Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Eext 3 3 0 0 9 14 5  
2 VV BNC 3 3 0 0 9 13 6  
3 VV Engelbert 2 2 0 0 6 9 5  
4 VV PJC 3 2 0 1 6 15 8  
5 MOVV 3 2 0 1 6 13 11  
6 VV Pekelder Boys 3 2 0 1 6 7 6  
7 VV Gieterveen 4 2 0 2 6 11 8  
8 VV Heiligerlee 3 1 1 1 4 13 7  
9 VV Farmsum 3 1 1 1 4 11 12  
10 VV Gasselternijveen 2 1 0 1 3 4 4  
11 VV Kwiek 2 0 0 2 0 2 6  
12 VV Wedde 2 0 0 2 0 2 10  
13 VV Bareveld 3 0 0 3 0 5 15  
14 VVK 4 0 0 4 0 8 24  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
20
Totaal aantal doelpunten
127
Totaal aantal doelpunten (thuis)
69
Totaal aantal doelpunten (uit)
58
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
6,35
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
3,45
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,90
Grootste overwinning (thuis) 
 
Heiligerlee - VVK (9 - 2)
Eext - Bareveld (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
VVK - PJC (1 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Heiligerlee - VVK (9 - 2)



Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bareveld2. VV BNC3. VV Eext4. VV Engelbert5. VV Farmsum6. VV Gasselternijveen7. VV Gieterveen8. VV Heiligerlee9. VV Kwiek10. MOVV11. VV Pekelder Boys12. VV PJC13. VVK14. VV Wedde
1. VV Bareveld 14 mrt28 febAFG25 apr15 nov2 - 416 mei22 nov 6 dec 1 nov11 apr31 jan17 jan
2. VV BNC4 - 3 21 mrt31 jan22 nov16 mei17 jan 1 nov 7 mrtAFG11 apr25 apr 6 dec5 - 2
3. VV Eext7 - 013 dec 14 mrt11 apr25 apr29 nov3 - 224 jan 7 mrt 7 feb 1 novAFG16 mei
4. VV Engelbert24 janAFG22 nov  8 nov11 apr25 apr 7 mrt21 mrt 7 feb16 mei 6 dec4 - 325 okt
5. VV Farmsum13 dec28 mrt17 jan28 feb 29 nov 9 mei2 - 2AFG31 jan14 mrt5 - 4 1 nov18 apr
6. VV Gasselternijveen 9 mei1 - 4 6 dec 1 nov 7 mrt 31 jan22 nov 7 feb18 apr22 oktAFG17 jan28 mrt
7. VV Gieterveen 7 feb18 apr28 mrt13 dec 6 dec0 - 3 AFG 1 nov22 nov24 jan 7 mrt16 mei5 - 0
8. VV Heiligerlee25 okt28 feb31 jan29 nov21 mrt14 mrt11 apr 15 nov 9 mei25 apr17 jan9 - 2 8 nov
9. VV Kwiek28 mrt29 nov25 okt22 okt16 mei 8 nov28 feb18 apr 17 jan0 - 131 jan14 mrt 6 dec
10. MOVV21 mrt24 jan 8 nov2 - 56 - 425 okt14 mrt13 dec11 apr 29 nov16 mei25 apr28 feb
11. VV Pekelder Boys18 apr 8 nov3 - 417 jan25 okt28 feb3 - 2 6 dec 9 mei28 mrt 21 mrt22 nov31 jan
12. VV PJC29 nov25 okt 9 mei18 apr 7 feb24 jan 8 nov28 mrt5 - 215 nov13 dec 28 feb14 mrt
13. VVK 8 nov 9 mei18 apr28 mrt24 jan21 mrt25 okt 7 feb13 dec2 - 5 7 mrt1 - 6 29 nov
14. VV Wedde 7 mrt 7 febAFG 9 mei27 sep13 dec21 mrt24 jan25 apr 1 novAFG22 nov11 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie