Zondag 3e klasse D Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Oldeholtpade 4 3 0 1 9 14 12  
2 VV Ruinen 3 2 1 0 7 13 4  
3 VV Sweel 4 2 1 1 7 6 4  
4 VV Dwingeloo 4 2 1 1 7 9 9  
5 Asser Boys 4 2 1 1 7 7 12  
6 USV 3 2 0 1 6 6 6  
7 FC Oldemarkt 4 2 0 2 6 14 10  
8 SV Steenwijkerwold 4 2 0 2 6 9 7  
9 VV Trinitas 4 2 0 2 6 10 14  
10 VV LEO 4 1 1 2 4 8 10  
11 VV Oranje Zwart 4 1 1 2 4 6 8  
12 HODO 3 1 0 2 3 10 10  
13 Olyphia 4 0 2 2 2 7 9  
14 VV Steenwijk 3 0 0 3 0 6 10  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
26
Totaal aantal doelpunten
125
Totaal aantal doelpunten (thuis)
75
Totaal aantal doelpunten (uit)
50
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,81
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,88
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,92
Grootste overwinning (thuis) 
Oldemarkt FC - Asser Boys (8 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Dwingeloo - Steenwijkerwold (3 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Dwingeloo - Steenwijkerwold (3 - 6)
Oldemarkt FC - Asser Boys (8 - 1)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Asser Boys2. VV Dwingeloo3. HODO4. VV LEO5. VV Oldeholtpade6. FC Oldemarkt7. Olyphia8. VV Oranje Zwart9. VV Ruinen10. VV Steenwijk11. SV Steenwijkerwold12. VV Sweel13. VV Trinitas14. USV
1. Asser Boys 18 apr25 okt22 nov 6 dec 9 mei 8 nov17 jan21 mrt3 - 22 - 128 feb28 mrt31 jan
2. VV Dwingeloo 1 nov 25 apr31 jan16 mei22 nov14 mrt18 okt11 apr28 feb3 - 61 - 0 6 dec17 jan
3. HODO14 mrt13 dec  1 nov4 - 218 okt28 mrt28 feb22 okt17 jan 9 mei29 nov31 jan18 apr
4. VV LEO 7 mrt 8 nov24 jan  7 feb13 dec 9 mei28 mrt2 - 218 apr25 okt21 mrt3 - 229 nov
5. VV Oldeholtpade25 apr25 okt21 mrt4 - 2 4 - 328 feb29 nov17 jan31 jan11 apr14 mrt 9 mei 8 nov
6. FC Oldemarkt8 - 128 mrt16 mei14 mrt18 apr 29 nov2 - 031 jan25 okt28 feb 8 nov17 jan 6 dec
7. Olyphia11 apr2 - 222 nov 6 dec 1 nov 7 mrt 31 jan25 apr21 mrt17 jan16 mei18 okt1 - 2
8. VV Oranje Zwart16 mei24 jan 8 nov2 - 1 7 mrt21 mrt2 - 2  6 dec22 nov25 apr11 apr 7 feb25 okt
9. VV Ruinen13 dec29 nov 7 feb28 feb28 mrt5 - 125 okt18 apr  9 mei 8 nov24 jan6 - 114 mrt
10. VV Steenwijk 7 feb1 - 311 apr18 okt3 - 424 jan13 dec14 mrt 1 nov 29 nov25 apr 7 mrt16 mei
11. SV Steenwijkerwold24 jan 7 feb 6 dec16 mei18 okt 1 nov18 apr13 dec 7 mrt28 mrt 0 - 222 nov2 - 0
12. VV Sweel1 - 1 9 mei 7 mrt17 jan22 nov 7 feb3 - 2 1 nov18 okt 6 dec31 jan 18 apr28 mrt
13. VV Trinitas29 nov21 mrt4 - 325 apr13 dec11 apr24 jan3 - 216 mei 8 nov14 mrt25 okt 28 feb
14. USV18 okt 7 mrt4 - 311 apr24 jan25 apr 7 feb 9 mei22 novAFG21 mrt13 dec 1 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie