Zondag 4e klasse A Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Steenwijker Boys 4 2 2 0 8 10 3  
2 SC Makkinga 4 2 2 0 8 5 1  
3 SV Donkerbroek 4 2 1 1 7 10 9  
4 FC Kraggenburg 4 2 1 1 7 7 7  
5 VV Havelte 4 2 0 2 6 12 10  
6 vv Lemmer 4 1 3 0 6 6 4  
7 VV Zandhuizen 4 2 0 2 6 9 10  
8 VV De Blesse 3 1 2 0 5 6 5  
9 VWC 2 1 1 0 4 5 2  
10 Smilde '94 3 1 0 2 3 3 6  
11 RKO 3 1 0 2 3 6 10  
12 VV BEW 4 1 0 3 3 9 10  
13 VV Oosterstreek 4 0 2 2 2 4 7  
14 SV Hoogersmilde 3 0 0 3 0 2 10  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
25
Totaal aantal doelpunten
94
Totaal aantal doelpunten (thuis)
60
Totaal aantal doelpunten (uit)
34
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,76
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,40
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,36
Grootste overwinning (thuis) 
Steenwijker Boys - Hoogersmilde SV (6 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Oosterstreek - Makkinga Spcl (1 - 3)
Donkerbroek - Lemmer vv (0 - 2)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Havelte - RKO (6 - 2)



Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV BEW2. VV De Blesse3. SV Donkerbroek4. VV Havelte5. SV Hoogersmilde6. FC Kraggenburg7. vv Lemmer8. SC Makkinga9. VV Oosterstreek10. RKO11. Smilde '9412. Steenwijker Boys13. VWC14. VV Zandhuizen
1. VV BEW 3 - 4 7 mrt14 mrt29 nov16 mei11 apr24 jan 1 nov18 okt4 - 0 7 feb25 apr13 dec
2. VV De Blesse31 jan  9 mei29 nov11 apr 8 nov21 mrt0 - 017 janAFG25 okt25 apr14 mrt28 feb
3. SV Donkerbroek 8 nov13 dec 4 - 214 mrt28 feb0 - 211 apr16 mei25 apr21 mrt29 nov25 okt24 jan
4. VV Havelte22 nov 7 mrt 7 feb 25 apr25 okt 8 nov21 mrt 6 dec6 - 224 jan16 mei11 apr4 - 2
5. SV Hoogersmilde28 mrt18 okt22 nov13 dec 1 - 2 6 dec 1 nov 7 mrt16 mei 7 feb24 janAFG18 apr
6. FC Kraggenburg3 - 124 jan 1 nov 9 mei21 mrt 1 - 125 apr22 nov11 apr 7 mrt18 okt13 dec 7 feb
7. vv Lemmer17 jan2 - 231 jan28 feb 9 mei18 apr 18 okt1 - 1 1 nov13 dec14 mrt29 nov28 mrt
8. SC Makkinga25 okt18 apr17 jan2 - 028 feb 6 dec16 mei 31 jan14 mrt28 mrt0 - 0 8 nov29 nov
9. VV Oosterstreek 9 mei28 mrt2 - 218 apr 8 nov14 mrt 7 feb1 - 3 28 feb29 nov13 dec24 jan25 okt
10. RKO18 apr 7 feb3 - 428 mrt25 okt29 nov24 jan13 dec1 - 0  8 nov 7 mrt21 mrt 9 mei
11. Smilde '9428 feb16 mei 6 dec18 okt2 - 017 jan25 apr22 nov11 apr31 jan  1 novAFG14 mrt
12. Steenwijker Boys3 - 1 6 dec28 mrt17 jan6 - 131 jan25 okt 9 mei21 mrt22 nov18 apr 28 feb 8 nov
13. VWC 6 dec22 nov18 apr 1 nov31 jan28 mrt 7 mrt 7 feb18 okt17 jan 9 mei1 - 1 4 - 1
14. VV Zandhuizen21 mrt 1 nov18 okt31 jan17 jan4 - 122 nov 7 mrt25 apr 6 dec2 - 111 apr16 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie