Zondag 4e klasse D Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Wacker 3 2 1 0 7 9 4  
2 VV KSC 3 2 1 0 7 4 1  
3 VV Titan 4 2 1 1 7 7 4  
4 VV Sleen 4 2 1 1 7 2 2  
5 Wijster 4 2 0 2 6 8 5  
6 VV Ruinerwold 4 1 3 0 6 7 4  
7 VV Schoonebeek 3 1 2 0 5 5 3  
8 EHS '85 2 1 0 1 3 6 3  
9 SC Zwartemeerse Boys 2 1 0 1 3 2 3  
10 DVC '59 2 1 0 1 3 3 6  
11 VV Buinen 3 1 0 2 3 4 9  
12 VIOS O 4 0 3 1 3 6 8  
13 SC Balkbrug 4 0 1 3 1 1 5  
14 DSC '65 4 0 1 3 1 2 9  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
23
Totaal aantal doelpunten
66
Totaal aantal doelpunten (thuis)
39
Totaal aantal doelpunten (uit)
27
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
2,87
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,70
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,17
Grootste overwinning (thuis) 
 
EHS '85 - Buinen (5 - 0)
Wijster - DVC '59 (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
DSC '65 - Ruinerwold (1 - 4)
Wijster - Wacker (0 - 3)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
VIOS O - Wacker (4 - 4)



Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC Balkbrug2. VV Buinen3. DSC '654. DVC '595. EHS '856. VV KSC7. VV Ruinerwold8. VV Schoonebeek9. VV Sleen10. VV Titan11. VIOS O12. VV Wacker13. Wijster14. SC Zwartemeerse Boys
1. SC Balkbrug 11 aprAFG 1 nov 9 mei0 - 21 - 1 7 mrt21 mrt13 dec24 jan25 apr22 nov 7 feb
2. VV Buinen29 nov  7 mrt22 okt28 mrt24 jan18 apr 8 nov25 okt21 mrt 7 feb13 dec1 - 3 9 mei
3. DSC '6531 jan22 nov 28 mrt17 jan25 okt1 - 418 apr0 - 028 feb 6 dec 9 mei21 mrt 8 nov
4. DVC '5928 feb25 apr29 nov 3 - 1AFG 8 nov21 mrt14 mrt25 okt13 dec11 apr16 mei24 jan
5. EHS '8525 okt5 - 016 mei 7 feb  8 nov22 nov24 jan25 apr11 apr 7 mrt21 mrt 6 decAFG
6. VV KSC18 apr 1 nov14 mrt31 jan28 feb 17 jan13 dec 9 mei29 nov1 - 1AFG1 - 028 mrt
7. VV Ruinerwold16 meiAFG 7 feb 7 mrt14 mrt11 apr 2 - 229 nov25 apr0 - 024 jan 1 nov13 dec
8. VV Schoonebeek17 jan31 jan 1 nov 6 decAFG25 apr28 feb 2 - 01 - 116 mei22 nov11 apr14 mrt
9. VV Sleen1 - 016 mei24 jan22 nov13 dec 6 dec28 mrt 7 feb 1 - 0AFG 1 nov 7 mrt18 apr
10. VV Titan28 mrt17 jan3 - 118 apr 1 nov 7 mrt 6 dec 9 mei31 jan 22 nov 7 febAFG3 - 1
11. VIOS O 8 nov1 - 325 apr 9 mei29 nov21 mrt31 jan25 okt11 apr14 mrt 4 - 417 jan28 feb
12. VV Wacker 6 dec14 mrt2 - 017 jan22 okt16 mei25 okt28 mrt28 feb 8 nov18 apr 31 jan29 nov
13. Wijster14 mrt28 feb13 dec5 - 018 apr 7 feb 9 mei29 nov 8 nov24 jan28 mrt0 - 3 25 okt
14. SC Zwartemeerse Boys1 - 0 6 dec11 aprAFG31 jan22 nov21 mrt22 okt17 jan16 mei 1 nov 7 mrt25 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie