Zondag 2e klasse G Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Sportclub '25 4 4 0 0 12 16 2  
2 RVU 4 3 0 1 9 15 7  
3 Sporting Heerlen 4 3 0 1 9 11 5  
4 Caesar 4 3 0 1 9 13 8  
5 VV Schaesberg 4 2 1 1 7 9 6  
6 Heer 4 2 1 1 7 6 5  
7 RKSV Bekkerveld 4 1 3 0 6 5 4  
8 Geusselt Sport 4 1 1 2 4 5 15  
9 Scharn 3 1 0 2 3 8 9  
10 Laura-Hopel Combinatie 3 1 0 2 3 5 11  
11 GSV '28 4 1 0 3 3 7 8  
12 FC Geleen Zuid 4 1 0 3 3 7 9  
13 VV Eijsden 4 1 0 3 3 5 11  
14 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 4 0 0 4 0 6 18  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
27
Totaal aantal doelpunten
118
Totaal aantal doelpunten (thuis)
63
Totaal aantal doelpunten (uit)
55
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,37
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,33
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,04
Grootste overwinning (thuis) 
Sportclub '25 - Eijsden (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Geusselt Sport - Sportclub '25 (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
RVU - Lindenheuvel-Heidebloem Comb. RKFC (8 - 4)



Zondag 2e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. RKSV Bekkerveld2. Caesar3. VV Eijsden4. FC Geleen Zuid5. Geusselt Sport6. GSV '287. Heer8. Laura-Hopel Combinatie9. RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb.10. RVU11. VV Schaesberg12. Scharn13. Sportclub '2514. Sporting Heerlen
1. RKSV Bekkerveld 25 apr13 dec18 okt1 - 1 9 mei21 mrt11 apr22 nov2 - 1 7 feb24 jan 7 mrt 1 nov
2. Caesar 6 dec  8 nov4 - 125 okt1 - 028 feb14 mrt31 jan16 mei29 nov18 apr28 mrt17 jan
3. VV Eijsden28 mrt 7 feb 2 - 0 6 dec 1 nov31 jan17 jan18 okt 7 mrt1 - 322 nov 9 mei18 apr
4. FC Geleen Zuid31 jan 9 mei28 feb 5 - 117 jan1 - 222 nov21 mrt25 okt 8 nov 6 dec18 apr28 mrt
5. Geusselt Sport16 mei24 jan25 apr 7 feb 14 mrt28 nov18 okt 1 nov11 apr13 dec2 - 11 - 8 7 mrt
6. GSV '2825 okt21 mrt11 apr16 mei22 nov 25 apr4 - 1 6 dec 8 nov2 - 4 7 mrt24 jan 7 feb
7. Heer0 - 0 1 nov3 - 224 jan28 mrt13 dec 16 mei 7 mrt 6 dec18 apr18 okt 7 feb22 nov
8. Laura-Hopel Combinatie29 nov13 dec21 mrt 7 mrt18 apr28 mrt25 okt 2 - 124 jan 9 mei 7 feb 8 nov2 - 6
9. RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb.14 mrt1 - 524 jan13 dec 9 mei18 apr 8 nov28 feb  7 feb25 okt28 mrt29 nov0 - 3
10. RVU18 apr18 okt29 nov14 mrt17 jan28 feb 9 mei 1 nov8 - 4 28 mrt4 - 113 dec31 jan
11. VV Schaesberg2 - 2 7 mrt16 mei11 apr21 mrt31 jan17 jan 6 dec25 apr22 nov  1 nov0 - 118 okt
12. Scharn 8 nov6 - 314 mrt25 apr31 jan29 nov11 aprAFG17 jan21 mrt28 feb 25 okt 9 mei
13. Sportclub '2517 jan22 nov5 - 0 1 nov28 feb18 okt2 - 131 jan11 apr25 apr14 mrt16 mei  6 dec
14. Sporting Heerlen28 feb11 apr25 okt29 nov 8 nov2 - 114 mrt25 apr16 mei0 - 224 jan13 dec21 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie