Zondag 4e klasse A Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bunde 4 4 0 0 12 11 0  
2 VV Willem I 4 3 0 1 9 15 6  
3 RKVVM 4 2 1 1 7 10 9  
4 VV Keer 4 2 1 1 7 6 5  
5 RKUVC 3 2 0 1 6 7 4  
6 Leonidas W 4 2 0 2 6 12 6  
7 DBSV 4 2 0 2 6 7 8  
8 SV Hulsberg 3 1 1 1 4 5 4  
9 RKVV Neerbeek 4 1 1 2 4 6 8  
10 RKASV 4 1 1 2 4 4 8  
11 RKHSV 3 0 3 0 3 3 3  
12 VV Schimmert 4 1 0 3 3 6 11  
13 VV Berg '28 3 0 1 2 1 2 17  
14 SCG 4 0 1 3 1 4 9  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
26
Totaal aantal doelpunten
98
Totaal aantal doelpunten (thuis)
61
Totaal aantal doelpunten (uit)
37
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,77
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,35
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,42
Grootste overwinning (thuis) 
Willem I - Berg '28 (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Schimmert - DBSV (1 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Leonidas W - Berg '28 (8 - 1)



Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Berg '282. VV Bunde3. DBSV4. SV Hulsberg5. VV Keer6. Leonidas W7. RKVV Neerbeek8. RKASV9. RKHSV10. RKUVC11. RKVVM12. SCG13. VV Schimmert14. VV Willem I
1. VV Berg '28 31 jan16 meiAFG22 nov28 feb17 jan11 apr1 - 1 1 nov 6 dec18 okt25 apr14 mrt
2. VV Bunde 8 nov  7 feb21 mrt13 dec18 apr29 nov3 - 025 okt 7 mrt4 - 028 mrt24 jan 9 mei
3. DBSV25 okt0 - 2 14 mrt2 - 131 jan 8 nov17 jan11 apr25 apr 9 mei29 nov21 mrt28 feb
4. SV Hulsberg 9 mei17 jan22 nov  7 feb 6 dec28 mrt18 okt31 jan1 - 318 apr 1 nov 7 mrt3 - 0
5. VV Keer28 mrt14 mrt18 apr 8 nov 25 okt 6 dec31 jan28 feb3 - 217 jan2 - 116 mei29 nov
6. Leonidas W8 - 118 okt4 - 125 apr24 jan 16 mei 1 nov29 nov 7 feb 7 mrt14 mrt11 apr13 dec
7. RKVV Neerbeek 7 mrt11 apr24 jan13 dec25 apr2 - 0 22 nov21 mrt18 okt 1 nov 9 mei0 - 2 7 feb
8. RKASV29 nov28 feb28 mrt24 jan0 - 0 9 mei14 mrt  8 nov13 dec1 - 318 apr 7 feb25 okt
9. RKHSV 7 feb16 mei18 okt1 - 1 1 nov28 mrt1 - 1 7 mrt 24 jan22 nov13 dec 6 dec18 apr
10. RKUVC18 apr22 nov 6 dec28 feb 9 mei2 - 031 jan21 mrt15 nov 28 mrt17 jan25 okt 8 nov
11. RKVVM21 mrt25 apr13 dec25 okt11 apr 8 nov28 feb16 mei14 mrt29 nov 3 - 34 - 124 jan
12. SCG24 jan0 - 2 7 mrt11 apr21 mrt22 nov25 okt 6 dec25 apr16 mei 7 feb  8 nov0 - 2
13. VV Schimmert13 dec 1 nov1 - 429 nov18 okt17 jan18 apr2 - 3 9 mei14 mrt31 jan28 feb 28 mrt
14. VV Willem I8 - 0 6 dec 1 nov16 mei 7 mrt21 mrt5 - 325 apr17 jan11 apr18 okt31 jan22 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie