Zondag 5e klasse B Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Slekker Boys 4 4 0 0 12 10 4  
2 MBC '13 3 3 0 0 9 4 1  
3 VV SNA Montfort 4 2 2 0 8 10 6  
4 RIOS '31 3 2 1 0 7 7 0  
5 VV Sint Joost 3 2 0 1 6 5 2  
6 RKAVC 4 2 0 2 6 12 10  
7 OVCS 3 1 2 0 5 4 3  
8 Urmondia 4 1 1 2 4 5 8  
9 VV IVS 2 1 0 1 3 5 3  
10 SC Leeuwen 4 1 0 3 3 9 11  
11 VV Sanderbout 4 0 2 2 2 4 6  
12 Susterse Boys 4 0 0 4 0 2 11  
13 Conventus '03 4 0 0 4 0 6 18  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
23
Totaal aantal doelpunten
83
Totaal aantal doelpunten (thuis)
44
Totaal aantal doelpunten (uit)
39
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,61
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,91
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,70
Grootste overwinning (thuis) 
RIOS '31 - Susterse Boys (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Conventus '03 - Leeuwen Sportclub (1 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Conventus '03 - Leeuwen Sportclub (1 - 7)



Zondag 5e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Conventus '032. VV IVS3. SC Leeuwen4. MBC '135. OVCS6. RIOS '317. RKAVC8. VV Sanderbout9. VV Sint Joost10. Slekker Boys11. VV SNA Montfort12. Susterse Boys13. Urmondia
1. Conventus '03 1 - 41 - 7 7 mrt28 mrt18 okt 7 feb 1 nov22 nov18 apr24 jan16 mei13 dec
2. VV IVS21 mrt 13 dec22 novAFG24 jan 7 mrt25 apr 1 nov 7 feb18 okt11 apr 9 mei
3. SC Leeuwen31 jan28 mrt 18 okt 6 dec22 nov 9 mei 7 feb18 apr0 - 30 - 217 jan 1 nov
4. MBC '13 8 nov14 mrt24 jan  9 mei28 mrt29 nov1 - 02 - 125 okt13 dec28 feb18 apr
5. OVCS29 nov16 mei25 apr 1 nov 0 - 03 - 224 jan 7 mrt13 dec 7 feb18 okt14 mrt
6. RIOS '3111 apr 8 nov14 mrt17 jan31 jan 25 okt1 - 0 9 mei28 feb25 apr6 - 029 nov
7. RKAVC3 - 217 jan5 - 211 apr28 feb16 mei 22 nov 6 dec14 mrt 1 nov31 jan18 okt
8. VV Sanderbout28 feb 6 dec 8 nov31 jan25 okt18 apr28 mrt 17 jan29 nov3 - 314 mrt1 - 1
9. VV Sint Joost14 mrt28 feb25 okt16 mei 8 nov13 dec21 mrt11 apr 24 jan29 nov25 apr3 - 0
10. Slekker Boys17 jan2 - 116 mei25 apr21 mrt 1 nov3 - 2 7 mrt18 okt 11 apr 6 dec31 jan
11. VV SNA Montfort4 - 231 jan28 feb21 mrt1 - 1 6 dec18 apr 9 mei28 mrt 8 nov 22 nov17 jan
12. Susterse Boys25 okt29 nov21 mrt0 - 118 apr 7 feb 8 nov13 dec0 - 1 9 mei 7 mrt 28 mrt
13. Urmondia25 apr25 okt11 apr 6 dec22 nov 7 mrt24 jan21 mrt 7 feb1 - 216 mei3 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie