Zondag 4e klasse E Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Hegelsom 4 4 0 0 12 14 2  
2 VV Kessel 4 3 1 0 10 14 5  
3 Neerkandia 4 3 0 1 9 16 7  
4 DEV-Arcen 4 3 0 1 9 13 4  
5 SV Panningen 4 2 1 1 7 13 7  
6 BEVO 4 2 1 1 7 11 14  
7 RKMSV 3 1 2 0 5 8 4  
8 TSC '04 3 1 1 1 4 6 8  
9 Meterik 4 1 1 2 4 9 10  
10 VV Koningslust 3 0 2 1 2 2 6  
11 SV Grashoek 4 0 2 2 2 3 7  
12 VV Reuver 4 0 1 3 1 7 14  
13 GFC '33 3 0 0 3 0 2 13  
14 America 4 0 0 4 0 4 21  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
26
Totaal aantal doelpunten
122
Totaal aantal doelpunten (thuis)
63
Totaal aantal doelpunten (uit)
59
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,69
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,42
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,27
Grootste overwinning (thuis) 
DEV-Arcen - GFC '33 (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
BEVO - Neerkandia (0 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
BEVO - Neerkandia (0 - 10)



Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. America2. BEVO3. DEV-Arcen4. GFC '335. SV Grashoek6. VV Hegelsom7. VV Kessel8. VV Koningslust9. Meterik10. Neerkandia11. SV Panningen12. VV Reuver13. RKMSV14. TSC '04
1. America  7 feb0 - 413 dec14 mrt28 feb29 nov 8 nov 9 mei28 mrt2 - 518 apr24 jan25 okt
2. BEVO7 - 2 18 okt14 mrt18 apr 1 nov13 dec 9 mei17 jan0 - 1031 jan28 feb29 nov28 mrt
3. DEV-Arcen31 jan16 mei 6 - 0 6 dec14 mrt28 mrt28 feb25 okt18 apr17 jan3 - 1 8 nov29 nov
4. GFC '3321 mrt25 okt 9 mei 31 jan22 nov18 aprAFG2 - 3 6 dec28 mrt17 jan28 feb 8 nov
5. SV Grashoek22 nov0 - 225 apr18 okt 11 apr 7 mrt21 mrt2 - 224 jan 1 nov 9 mei13 dec 7 feb
6. VV Hegelsom5 - 024 jan13 dec 7 mrt29 nov  8 nov25 okt18 apr 7 feb1 - 028 mrt21 mrt 9 mei
7. VV Kessel11 apr25 apr22 nov 1 nov17 jan31 jan 4 - 028 feb16 mei 6 dec18 okt2 - 214 mrt
8. VV Koningslust 7 mrt 6 dec 1 nov24 jan0 - 016 mei 7 feb 28 mrt18 okt22 nov13 dec2 - 218 apr
9. Meterik 1 nov11 apr24 jan 7 feb16 mei18 okt2 - 329 nov 2 - 3 7 mrt14 mrt25 apr13 dec
10. Neerkandia17 jan21 mrt3 - 025 apr 8 nov0 - 525 okt11 apr31 jan  9 mei29 nov14 mrt28 feb
11. SV Panningen16 mei2 - 211 apr29 nov28 feb25 apr21 mrt14 mrt 8 nov13 dec 6 - 225 okt24 jan
12. VV Reuver 6 dec 8 nov21 mrt16 mei25 okt2 - 324 jan25 apr22 nov 7 mrt 7 feb 11 apr2 - 2
13. RKMSV18 okt 7 mrt 7 feb4 - 028 mrt17 jan 9 mei31 jan 6 dec22 nov18 apr 1 nov 15 nov
14. TSC '0425 apr22 nov 7 mrt11 apr3 - 1 6 dec1 - 517 jan21 mrt 1 nov18 okt31 jan16 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie