Zondag 3e klasse D Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Margriet 4 4 0 0 12 17 3  
2 FC Schadewijk 4 3 0 1 9 12 6  
3 Vitesse '08 3 2 0 1 6 11 3  
4 VV Excellent 3 2 0 1 6 11 6  
5 Boekel Sport 3 1 1 1 4 6 5  
6 Nooit Gedacht 3 1 1 1 4 5 5  
7 EGS '20 3 1 1 1 4 5 6  
8 VV Handel 2 1 0 1 3 3 2  
9 SV Ysselsteyn 2 1 0 1 3 3 3  
10 Rood Wit 2 1 0 1 3 1 5  
11 Groesbeekse Boys 3 1 0 2 3 4 9  
12 SV United 2 0 1 1 1 3 6  
13 Germania 2 0 0 2 0 2 13  
14 Hapse Boys 4 0 0 4 0 5 16  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
20
Totaal aantal doelpunten
88
Totaal aantal doelpunten (thuis)
45
Totaal aantal doelpunten (uit)
43
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,40
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,25
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,15
Grootste overwinning (thuis) 
Vitesse '08 - Germania (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Groesbeekse Boys - Excellent (0 - 5)
Rood Wit - Margriet (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Vitesse '08 - Germania (7 - 1)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Boekel Sport2. EGS '203. VV Excellent4. Germania5. Groesbeekse Boys6. VV Handel7. Hapse Boys8. Margriet9. Nooit Gedacht10. Rood Wit11. FC Schadewijk12. SV United13. Vitesse '0814. SV Ysselsteyn
1. Boekel Sport 25 apr17 jan31 jan11 apr22 nov16 mei 7 mrt1 - 1 1 nov1 - 3 6 dec18 okt21 mrt
2. EGS '2025 okt  8 nov18 apr13 dec 7 feb24 jan2 - 414 mrt28 mrt29 nov28 feb1 - 0 9 mei
3. VV Excellent18 apr 7 mrt 13 dec24 jan 6 dec4 - 1 1 nov15 nov18 okt 7 feb16 mei22 nov28 mrt
4. GermaniaAFG 6 dec25 apr 16 mei 8 nov11 apr21 mrt25 okt 7 mrt24 jan15 nov 7 feb22 nov
5. Groesbeekse Boys 8 nov21 mrt0 - 517 jan 25 okt28 feb 9 mei31 jan 6 dec18 apr22 nov28 mrt15 nov
6. VV Handel28 mrt15 nov 9 mei28 feb14 mrt 29 novAFG18 apr0 - 113 dec 1 nov31 jan17 jan
7. Hapse Boys1 - 418 okt31 jan 1 nov2 - 4 7 mrt  7 feb28 mrt22 nov 9 mei17 jan18 apr 6 dec
8. Margriet29 nov31 jan28 feb6 - 12 - 016 mei 8 nov  6 dec18 apr28 mrt14 mrt17 janAFG
9. Nooit Gedacht 7 feb22 nov21 mrt 9 mei18 okt1 - 313 dec25 apr 24 jan 7 mrt11 apr 1 nov3 - 1
10. Rood Wit28 feb17 jan11 apr29 nov25 apr21 mrt14 mrt0 - 5 8 nov 25 oktAFG 9 mei31 jan
11. FC Schadewijk14 mrt11 apr5 - 218 okt 1 nov25 apr4 - 122 nov17 jan16 mei 31 jan 6 dec28 feb
12. SV United 9 mei2 - 225 okt28 mrt 7 mrt24 jan21 mrt13 dec29 nov 7 feb 8 nov 1 - 418 apr
13. Vitesse '0824 jan16 mei14 mrt7 - 129 novAFG25 okt11 apr28 feb13 dec21 mrt25 apr  8 nov
14. SV Ysselsteyn13 dec 1 nov29 nov14 mrt 7 feb11 apr25 apr24 jan16 mei20 dec2 - 018 okt 7 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie