Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Alfa Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Argo 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Born 0 0 0 0 0 0 0  
4 Brevendia 0 0 0 0 0 0 0  
5 Centrum Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV DVO 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Haslou 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV HEBES 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Langeberg 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKVB 0 0 0 0 0 0 0  
11 SHH 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Sittard 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Spaubeek 0 0 0 0 0 0 0  
14 SVC 2000 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

 1. VV Alfa Sport2. SV Argo3. VV Born4. Brevendia5. Centrum Boys6. VV DVO7. SV Haslou8. VV HEBES9. SV Langeberg10. RKVB11. SHH12. VV Sittard13. VV Spaubeek14. SVC 2000
1. VV Alfa Sport              
2. SV Argo              
3. VV Born              
4. Brevendia              
5. Centrum Boys              
6. VV DVO              
7. SV Haslou              
8. VV HEBES              
9. SV Langeberg              
10. RKVB              
11. SHH              
12. VV Sittard              
13. VV Spaubeek              
14. SVC 2000              

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie