Zondag 3e klasse B Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SVC 2000 4 4 0 0 12 11 0  
2 SV Argo 4 3 1 0 10 8 2  
3 Centrum Boys 3 3 0 0 9 12 3  
4 Brevendia 4 2 1 1 7 8 5  
5 VV Sittard 3 2 0 1 6 5 2  
6 VV Alfa Sport 4 2 0 2 6 4 8  
7 SV Haslou 4 1 2 1 5 6 6  
8 SV Langeberg 4 1 2 1 5 4 5  
9 VV DVO 3 1 0 2 3 6 9  
10 SHH 4 1 0 3 3 3 7  
11 RKVB 4 1 0 3 3 5 10  
12 VV Born 4 1 0 3 3 6 13  
13 VV HEBES 3 0 1 2 1 3 5  
14 VV Spaubeek 4 0 1 3 1 3 9  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
26
Totaal aantal doelpunten
84
Totaal aantal doelpunten (thuis)
52
Totaal aantal doelpunten (uit)
32
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,23
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,23
Grootste overwinning (thuis) 
Centrum Boys - Alfa Sport VV (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Born - Sittard (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
Centrum Boys - Alfa Sport VV (6 - 0)
Centrum Boys - RKVB (4 - 2)
DVO - Born (4 - 2)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alfa Sport2. SV Argo3. VV Born4. Brevendia5. Centrum Boys6. VV DVO7. SV Haslou8. VV HEBES9. SV Langeberg10. RKVB11. SHH12. VV Sittard13. VV Spaubeek14. SVC 2000
1. VV Alfa Sport 14 mrt3 - 124 jan25 apr28 feb25 okt 8 nov21 mrt16 mei1 - 013 dec29 nov11 apr
2. SV Argo22 nov  6 dec18 apr16 mei4 - 13 - 128 mrt 7 feb 7 mrt13 dec18 okt24 jan 1 nov
3. VV Born31 jan 9 mei 28 mrt 1 nov18 apr29 nov17 jan13 dec3 - 228 feb0 - 414 mrt18 okt
4. Brevendia18 okt17 jan22 nov  6 dec3 - 116 mei21 mrt3 - 125 apr31 jan 1 nov11 apr 7 mrt
5. Centrum Boys6 - 025 okt24 jan 9 mei 29 nov21 mrt18 apr 8 nov4 - 228 mrt 7 feb 7 mrt13 dec
6. VV DVO 1 nov21 mrt4 - 2 7 feb11 apr 13 decAFG 7 mrt22 nov 9 mei24 jan18 okt25 apr
7. SV Haslou18 apr31 jan 7 mrt1 - 117 jan28 mrt  6 dec 9 mei18 okt 1 nov22 nov3 - 1 7 feb
8. VV HEBES 7 mrt29 nov11 apr13 dec18 okt16 mei25 apr 1 - 2 1 nov14 mrt0 - 1 7 feb24 jan
9. SV Langeberg 6 dec0 - 025 apr14 mrt31 jan17 jan1 - 128 feb 11 apr18 okt16 mei 1 nov22 nov
10. RKVB1 - 0 8 nov 7 feb25 okt28 feb14 mrt24 jan 9 mei29 nov 18 apr28 mrt13 dec0 - 3
11. SHH 7 feb25 apr 8 nov2 - 11 - 225 okt11 apr22 nov24 jan 6 dec  7 mrt16 mei21 mrt
12. VV Sittard 9 mei11 apr21 mrt28 febAFG 8 nov14 mrt31 jan25 okt17 jan29 nov 25 apr0 - 2
13. VV Spaubeek28 mrt0 - 125 okt 8 nov22 nov31 jan28 feb2 - 218 apr21 mrt17 jan 6 dec  9 mei
14. SVC 200017 jan28 feb16 mei29 nov14 mrt 6 dec 8 nov25 okt28 mrt31 jan3 - 018 apr3 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie