Zondag 4e klasse G Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 DSV 4 3 0 1 9 8 6  
2 VV De Zwaluw 4 2 2 0 8 7 3  
3 Constantia 3 2 1 0 7 10 4  
4 SV Oostrum 3 2 1 0 7 8 2  
5 Stormvogels '28 3 2 1 0 7 8 3  
6 VV Heijen 3 2 0 1 6 6 2  
7 SV Milsbeek 3 1 2 0 5 6 4  
8 SVEB 3 1 1 1 4 8 5  
9 SV Merselo 3 1 1 1 4 6 4  
10 Toxandria 4 0 2 2 2 5 12  
11 Montagnards 4 0 2 2 2 5 13  
12 EWC '46 2 0 1 1 1 3 4  
13 VV Achates 3 0 0 3 0 1 10  
14 VIOS '38 4 0 0 4 0 1 10  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
23
Totaal aantal doelpunten
82
Totaal aantal doelpunten (thuis)
41
Totaal aantal doelpunten (uit)
41
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,57
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,78
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,78
Grootste overwinning (thuis) 
 
SVEB - Toxandria (5 - 1)
Oostrum - Montagnards (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Montagnards - Constantia (1 - 5)
Achates RKOSV - Heijen (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Montagnards - Constantia (1 - 5)
SVEB - Toxandria (5 - 1)



Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Achates2. Constantia3. DSV4. EWC '465. VV Heijen6. SV Merselo7. SV Milsbeek8. Montagnards9. SV Oostrum10. Stormvogels '2811. SVEB12. Toxandria13. VIOS '3814. VV De Zwaluw
1. VV Achates 13 dec0 - 317 jan0 - 431 jan14 mrt28 mrt29 nov18 apr18 okt28 feb 9 mei 1 nov
2. Constantia25 apr 16 mei28 feb11 apr 6 dec 1 nov14 mrt2 - 217 jan22 nov18 okt3 - 131 jan
3. DSV21 mrt25 okt 31 jan17 jan 9 mei25 apr28 feb14 mrt 8 nov2 - 129 nov11 apr1 - 4
4. EWC '4611 apr15 nov1 - 2  1 nov 7 mrt 7 feb13 dec25 apr16 mei24 jan14 mrt29 nov18 okt
5. VV Heijen 7 feb29 nov28 mrt 9 mei 2 - 113 dec25 okt24 jan14 mrtAFG18 apr 8 nov28 feb
6. SV MerseloAFG21 mrt13 dec 8 nov16 mei 29 nov24 jan25 okt28 feb11 apr4 - 114 mrt25 apr
7. SV Milsbeek25 okt18 apr 6 dec2 - 221 mrt28 mrt  8 nov28 feb31 jan 9 mei17 jan2 - 022 nov
8. Montagnards22 nov1 - 5 1 nov21 mrt25 apr18 okt11 apr 16 mei2 - 2 7 mrt31 jan17 jan 6 dec
9. SV Oostrum 7 mrt 9 mei22 nov 6 dec18 okt18 apr15 nov4 - 0 28 mrt 7 feb 1 nov31 jan17 jan
10. Stormvogels '283 - 1 7 mrt24 janAFG22 nov 1 nov18 okt 7 feb13 dec 25 apr 9 mei21 mrt11 apr
11. SVEB16 mei28 mrt18 apr25 okt31 jan17 jan2 - 229 nov 8 nov 6 dec 5 - 128 feb14 mrt
12. Toxandria 8 nov24 jan 7 mrt22 nov 6 dec 7 feb16 mei2 - 211 apr25 okt21 mrt 25 apr1 - 1
13. VIOS '38 6 dec 7 feb18 okt28 mrt 7 mrt22 nov24 jan18 apr0 - 20 - 3 1 nov13 dec 16 mei
14. VV De Zwaluw24 jan 8 nov 7 feb18 apr1 - 01 - 1 7 mrt 9 mei21 mrt29 nov13 dec28 mrt25 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie