Zondag 4e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Achilles Reek 0 0 0 0 0 0 0  
2 RKSV Cito 0 0 0 0 0 0 0  
3 Festilent 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Gassel 0 0 0 0 0 0 0  
5 Herpinia 0 0 0 0 0 0 0  
6 Juliana Mill 0 0 0 0 0 0 0  
7 NLC '03 0 0 0 0 0 0 0  
8 FC De Rakt 0 0 0 0 0 0 0  
9 SCMH 0 0 0 0 0 0 0  
10 SES 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV SIOL 0 0 0 0 0 0 0  
12 Ulysses 0 0 0 0 0 0 0  
13 SSA Vesta '19 0 0 0 0 0 0 0  
14 Vorstenbossche Boys 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

 1. Achilles Reek2. RKSV Cito3. Festilent4. VV Gassel5. Herpinia6. Juliana Mill7. NLC '038. FC De Rakt9. SCMH10. SES11. VV SIOL12. Ulysses13. SSA Vesta '1914. Vorstenbossche Boys
1. Achilles Reek              
2. RKSV Cito              
3. Festilent              
4. VV Gassel              
5. Herpinia              
6. Juliana Mill              
7. NLC '03              
8. FC De Rakt              
9. SCMH              
10. SES              
11. VV SIOL              
12. Ulysses              
13. SSA Vesta '19              
14. Vorstenbossche Boys              

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie