Zaterdag 2e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Bruse Boys 26 15 4 7 49 57 29  
2 DBGC 26 13 7 6 46 54 44  
3 Axel FC 26 13 4 9 43 44 39  
4 Serooskerke 26 12 4 10 40 36 31  
5 Den Bommel 26 11 6 9 39 50 52  
6 Klundert 26 10 8 8 38 41 43  
7 Terneuzense Boys 26 11 4 11 37 33 38  
8 SSV '65 26 10 6 10 36 58 46  
9 Nieuwdorp 26 10 5 11 35 43 48  
10 Meeuwen De 26 8 10 8 34 42 32  
11 Prinsenland VV 26 9 7 10 34 47 52  
12 Oostkapelle 26 9 5 12 32 40 45  
13 Zaamslag 26 7 8 11 29 43 35  
14 Dauwendaele FC 26 4 2 20 14 24 78  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
612
Totaal aantal doelpunten (thuis)
349
Totaal aantal doelpunten (uit)
263
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,36
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,92
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,45
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Bruse Boys - Prinsenland VV (6 - 0)
Meeuwen De - Serooskerke (6 - 0)
Zaamslag - Dauwendaele FC (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Dauwendaele FC - SSV '65 (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Prinsenland VV - Den Bommel (6 - 3)
SSV '65 - Terneuzense Boys (6 - 3)



Zaterdag 2e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Axel FC2. Bruse Boys3. Dauwendaele FC4. DBGC5. Den Bommel6. Klundert7. Meeuwen De8. Nieuwdorp9. Oostkapelle10. Prinsenland VV11. Serooskerke12. SSV '6513. Terneuzense Boys14. Zaamslag
1. Axel FC 2 - 21 - 22 - 20 - 11 - 44 - 23 - 13 - 03 - 22 - 11 - 01 - 02 - 1
2. Bruse Boys4 - 0 5 - 01 - 32 - 21 - 12 - 12 - 01 - 06 - 01 - 04 - 02 - 02 - 1
3. Dauwendaele FC2 - 11 - 4 4 - 10 - 31 - 01 - 30 - 20 - 22 - 50 - 10 - 60 - 10 - 3
4. DBGC1 - 11 - 03 - 0 0 - 25 - 03 - 24 - 31 - 00 - 01 - 13 - 31 - 04 - 1
5. Den Bommel1 - 43 - 14 - 11 - 2 3 - 50 - 32 - 33 - 31 - 01 - 13 - 42 - 32 - 1
6. Klundert2 - 12 - 13 - 21 - 21 - 1 0 - 00 - 02 - 11 - 12 - 04 - 32 - 11 - 1
7. Meeuwen De1 - 10 - 11 - 13 - 12 - 33 - 3 0 - 00 - 11 - 26 - 01 - 10 - 00 - 0
8. Nieuwdorp3 - 03 - 24 - 25 - 32 - 32 - 20 - 3 2 - 12 - 30 - 11 - 22 - 21 - 0
9. Oostkapelle1 - 31 - 45 - 23 - 32 - 24 - 00 - 01 - 2 3 - 01 - 00 - 24 - 13 - 2
10. Prinsenland VV0 - 33 - 03 - 01 - 46 - 31 - 33 - 41 - 14 - 1 0 - 22 - 23 - 01 - 1
11. Serooskerke4 - 20 - 25 - 22 - 35 - 12 - 01 - 13 - 00 - 11 - 2 1 - 02 - 01 - 0
12. SSV '651 - 20 - 36 - 15 - 11 - 23 - 10 - 11 - 21 - 13 - 32 - 0 6 - 32 - 2
13. Terneuzense Boys1 - 03 - 20 - 01 - 00 - 11 - 04 - 11 - 05 - 11 - 11 - 22 - 1 0 - 3
14. Zaamslag0 - 12 - 26 - 02 - 20 - 02 - 10 - 36 - 22 - 04 - 00 - 02 - 31 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie