Zondag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 UVV '40 26 15 7 4 52 67 31  
2 WDS '19 26 15 5 6 50 72 42  
3 DIA 26 15 4 7 49 96 44  
4 VVR 26 14 6 6 48 74 38  
5 GESTA 26 13 6 7 45 73 42  
6 Sprundel 26 12 7 7 43 56 35  
7 Terheijden 26 13 3 10 42 72 43  
8 EMMA SC 26 13 2 11 41 67 70  
9 VCW 26 9 8 9 35 50 52  
10 Boeimeer 26 9 4 13 31 60 68  
11 DSE 26 8 5 13 29 57 53  
12 TVC/Breda 26 7 5 14 26 40 55  
13 RSV 26 5 3 18 18 49 78  
14 ADVENDO 26 1 1 24 4 21 203  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
854
Totaal aantal doelpunten (thuis)
419
Totaal aantal doelpunten (uit)
435
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,69
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,30
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,39
Grootste overwinning (thuis) 
 
DIA - ADVENDO (13 - 1)
GESTA - ADVENDO (12 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
ADVENDO - DIA (0 - 19)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
ADVENDO - DIA (0 - 19)



Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ADVENDO2. Boeimeer3. DIA4. DSE5. EMMA SC6. GESTA7. RSV8. Sprundel9. Terheijden10. TVC/Breda11. UVV '4012. VCW13. VVR14. WDS '19
1. ADVENDO 0 - 00 - 191 - 142 - 60 - 142 - 82 - 51 - 30 - 51 - 111 - 70 - 140 - 10
2. Boeimeer6 - 0 3 - 01 - 45 - 21 - 51 - 10 - 42 - 44 - 02 - 22 - 02 - 21 - 6
3. DIA13 - 14 - 0 4 - 23 - 21 - 18 - 34 - 21 - 11 - 01 - 24 - 02 - 43 - 1
4. DSE4 - 23 - 21 - 0 1 - 31 - 40 - 13 - 00 - 51 - 32 - 03 - 31 - 23 - 3
5. EMMA SC11 - 14 - 23 - 22 - 1 2 - 34 - 31 - 42 - 11 - 12 - 43 - 13 - 13 - 2
6. GESTA12 - 01 - 62 - 52 - 23 - 0 2 - 11 - 10 - 22 - 02 - 14 - 11 - 12 - 4
7. RSV2 - 32 - 33 - 42 - 14 - 31 - 2 1 - 20 - 42 - 61 - 31 - 20 - 62 - 5
8. Sprundel5 - 04 - 11 - 51 - 19 - 11 - 12 - 1 2 - 01 - 00 - 11 - 12 - 22 - 2
9. Terheijden11 - 06 - 40 - 02 - 31 - 32 - 32 - 20 - 1 2 - 15 - 22 - 30 - 24 - 2
10. TVC/Breda3 - 21 - 60 - 41 - 11 - 10 - 34 - 13 - 22 - 9 1 - 14 - 22 - 30 - 1
11. UVV '407 - 01 - 35 - 22 - 14 - 12 - 01 - 11 - 02 - 01 - 0 4 - 11 - 11 - 1
12. VCW5 - 04 - 12 - 22 - 11 - 31 - 14 - 31 - 10 - 22 - 11 - 1 1 - 31 - 1
13. VVR5 - 14 - 13 - 43 - 25 - 13 - 10 - 22 - 02 - 31 - 02 - 21 - 1 1 - 2
14. WDS '193 - 14 - 12 - 02 - 15 - 03 - 14 - 10 - 33 - 11 - 10 - 52 - 33 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie