Zaterdag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Willem II 22 16 2 4 50 65 33  
2 DFC 22 13 4 5 43 53 33  
3 Good Luck 22 13 3 6 42 57 39  
4 Schelluinen 22 11 3 8 36 51 37  
5 ONI 22 10 4 8 34 40 45  
6 Groot Ammers 22 8 8 6 32 43 34  
7 TSVV Merlijn 22 9 3 10 30 38 39  
8 Dubbeldam 22 7 8 7 29 40 37  
9 Peursum 22 8 4 10 28 36 44  
10 GSC/ODS 22 4 6 12 18 28 45  
11 Noordeloos 22 3 6 13 15 29 59  
12 Oosterhout 22 3 3 16 12 26 61  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
132
Totaal aantal doelpunten
506
Totaal aantal doelpunten (thuis)
267
Totaal aantal doelpunten (uit)
239
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,83
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,02
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,81
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
DFC - ONI (7 - 1)
DFC - Noordeloos (6 - 0)
Groot Ammers - Oosterhout (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
 
DFC - Schelluinen (2 - 6)
Willem II - Good Luck (1 - 5)
Dubbeldam - Willem II (1 - 5)
Oosterhout - Willem II (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Willem II - Peursum (10 - 5)



Zaterdag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. DFC2. Dubbeldam3. Good Luck4. Groot Ammers5. GSC/ODS6. Noordeloos7. ONI8. Oosterhout9. Peursum10. Schelluinen11. TSVV Merlijn12. Willem II
1. DFC 3 - 11 - 32 - 13 - 06 - 07 - 13 - 12 - 02 - 61 - 00 - 0
2. Dubbeldam0 - 1 0 - 13 - 31 - 13 - 11 - 12 - 03 - 02 - 21 - 01 - 5
3. Good Luck1 - 34 - 4 6 - 22 - 34 - 03 - 16 - 33 - 12 - 52 - 12 - 4
4. Groot Ammers1 - 12 - 22 - 4 1 - 12 - 23 - 36 - 00 - 20 - 31 - 13 - 0
5. GSC/ODS3 - 20 - 30 - 10 - 3 0 - 11 - 23 - 30 - 01 - 13 - 13 - 6
6. Noordeloos2 - 41 - 43 - 30 - 01 - 1 2 - 34 - 01 - 41 - 40 - 01 - 3
7. ONI1 - 03 - 11 - 00 - 21 - 04 - 2 3 - 20 - 34 - 03 - 41 - 1
8. Oosterhout4 - 40 - 01 - 30 - 32 - 31 - 42 - 0 1 - 31 - 00 - 20 - 4
9. Peursum0 - 21 - 31 - 11 - 24 - 22 - 21 - 12 - 1 0 - 33 - 00 - 3
10. Schelluinen1 - 14 - 20 - 11 - 22 - 14 - 06 - 32 - 14 - 0 1 - 30 - 2
11. TSVV Merlijn3 - 43 - 32 - 01 - 43 - 12 - 03 - 11 - 30 - 34 - 0 3 - 1
12. Willem II4 - 11 - 01 - 51 - 02 - 15 - 11 - 33 - 010 - 54 - 24 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie