Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Luctor '88 26 21 2 3 65 90 32  
2 Breskens 26 17 5 4 56 82 32  
3 Hontenisse 26 16 7 3 55 83 34  
4 Steen 26 16 7 3 55 73 26  
5 Clinge 26 16 4 6 52 58 26  
6 Oostburg 26 13 4 9 43 54 48  
7 Groede 26 12 5 9 41 70 51  
8 IJzendijke 26 9 5 12 32 46 59  
9 Patrijzen 26 9 3 14 30 54 52  
10 RIA W 26 8 2 16 26 37 71  
11 Sluiskil 26 7 4 15 25 42 63  
12 Biervliet 26 4 3 19 15 24 75  
13 Schoondijke 26 2 7 17 13 41 76  
14 Corn Boys 26 2 2 22 8 27 136  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
781
Totaal aantal doelpunten (thuis)
412
Totaal aantal doelpunten (uit)
369
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,29
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,26
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,03
Grootste overwinning (thuis) 
Luctor '88 - Corn Boys (12 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Corn Boys - Steen (0 - 12)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Corn Boys - Steen (0 - 12)
Luctor '88 - Corn Boys (12 - 0)



Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Biervliet2. Breskens3. Clinge4. Corn Boys5. Groede6. Hontenisse7. IJzendijke8. Luctor '889. Oostburg10. Patrijzen11. RIA W12. Schoondijke13. Sluiskil14. Steen
1. Biervliet 1 - 30 - 51 - 42 - 20 - 22 - 11 - 41 - 12 - 10 - 11 - 30 - 11 - 8
2. Breskens3 - 1 2 - 110 - 12 - 24 - 24 - 21 - 22 - 04 - 21 - 25 - 03 - 01 - 1
3. Clinge1 - 03 - 1 4 - 02 - 23 - 35 - 12 - 13 - 01 - 03 - 04 - 02 - 21 - 2
4. Corn Boys6 - 21 - 91 - 2 1 - 100 - 51 - 22 - 71 - 21 - 41 - 52 - 20 - 40 - 12
5. Groede5 - 02 - 41 - 04 - 0 2 - 65 - 21 - 12 - 41 - 32 - 11 - 04 - 02 - 4
6. Hontenisse7 - 00 - 00 - 05 - 02 - 1 1 - 23 - 01 - 03 - 29 - 02 - 03 - 00 - 0
7. IJzendijke1 - 00 - 30 - 45 - 10 - 04 - 5 1 - 23 - 21 - 22 - 23 - 24 - 01 - 1
8. Luctor '885 - 02 - 11 - 012 - 05 - 34 - 23 - 1 3 - 02 - 12 - 19 - 25 - 03 - 1
9. Oostburg3 - 03 - 30 - 14 - 00 - 44 - 71 - 24 - 2 3 - 22 - 11 - 14 - 11 - 1
10. Patrijzen1 - 32 - 41 - 21 - 13 - 23 - 43 - 12 - 30 - 2 2 - 45 - 53 - 01 - 1
11. RIA W0 - 20 - 61 - 45 - 21 - 40 - 62 - 20 - 63 - 40 - 2 1 - 02 - 00 - 2
12. Schoondijke1 - 11 - 23 - 46 - 01 - 31 - 12 - 42 - 22 - 40 - 51 - 4 2 - 50 - 1
13. Sluiskil2 - 10 - 32 - 17 - 12 - 42 - 21 - 11 - 22 - 30 - 34 - 03 - 3 2 - 3
14. Steen4 - 21 - 12 - 06 - 05 - 12 - 25 - 00 - 20 - 22 - 02 - 13 - 14 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie