Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Spoordonkse Boys 24 15 7 2 52 55 28  
2 Were Di 24 14 3 7 45 58 41  
3 Viola 24 13 5 6 44 47 30  
4 GSBW 24 12 5 7 41 37 27  
5 Jong Brabant 24 11 7 6 40 58 40  
6 OVC '26 24 11 5 8 38 56 42  
7 RKDSV 24 11 4 9 37 52 39  
8 Audacia 24 8 7 9 31 38 39  
9 Essche Boys 24 7 4 13 25 31 58  
10 Riel 24 7 3 14 24 23 48  
11 EDN '56 24 7 2 15 23 40 49  
12 Gloria UC 24 6 3 15 21 33 46  
13 Oisterwijk 24 6 1 17 19 35 76  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
156
Totaal aantal doelpunten
563
Totaal aantal doelpunten (thuis)
316
Totaal aantal doelpunten (uit)
247
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,61
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,03
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,58
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
EDN '56 - OVC '26 (8 - 2)
GSBW - Essche Boys (6 - 0)
RKDSV - Oisterwijk (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Oisterwijk - Were Di (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
EDN '56 - OVC '26 (8 - 2)
Oisterwijk - Audacia (3 - 7)



Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Audacia2. EDN '563. Essche Boys4. Gloria UC5. GSBW6. Jong Brabant7. Oisterwijk8. OVC '269. Riel10. RKDSV11. Spoordonkse Boys12. Viola13. Were Di
1. Audacia 1 - 10 - 12 - 11 - 01 - 12 - 13 - 32 - 03 - 23 - 02 - 30 - 2
2. EDN '562 - 0 2 - 31 - 20 - 13 - 53 - 28 - 21 - 05 - 10 - 21 - 30 - 1
3. Essche Boys0 - 03 - 2 3 - 21 - 10 - 41 - 20 - 52 - 00 - 20 - 41 - 21 - 3
4. Gloria UC4 - 13 - 21 - 3 1 - 20 - 02 - 41 - 20 - 23 - 10 - 11 - 21 - 1
5. GSBW1 - 13 - 16 - 00 - 2 4 - 21 - 01 - 00 - 21 - 13 - 32 - 13 - 0
6. Jong Brabant2 - 24 - 00 - 05 - 42 - 0 0 - 11 - 11 - 06 - 13 - 63 - 31 - 0
7. Oisterwijk3 - 71 - 44 - 30 - 00 - 32 - 3 2 - 12 - 42 - 61 - 24 - 11 - 8
8. OVC '261 - 12 - 05 - 14 - 11 - 22 - 33 - 0 5 - 04 - 22 - 23 - 24 - 3
9. Riel0 - 21 - 11 - 22 - 10 - 01 - 74 - 21 - 0 2 - 10 - 11 - 11 - 4
10. RKDSV3 - 10 - 13 - 33 - 01 - 32 - 06 - 04 - 24 - 0 0 - 01 - 13 - 0
11. Spoordonkse Boys2 - 04 - 02 - 13 - 11 - 02 - 24 - 11 - 23 - 02 - 1 2 - 22 - 2
12. Viola1 - 01 - 05 - 10 - 13 - 02 - 15 - 02 - 11 - 00 - 11 - 1 3 - 0
13. Were Di5 - 34 - 22 - 12 - 13 - 03 - 23 - 01 - 15 - 10 - 33 - 53 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie