Zondag 2e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Rood Wit W 26 18 6 2 60 67 27  
2 Unitas 26 18 5 3 59 53 24  
3 Kruisland SC 26 13 6 7 45 66 41  
4 Zeelandia-Middelburg 26 13 6 7 45 66 44  
5 Rijen 26 12 4 10 40 49 36  
6 Uno Animo 26 10 6 10 36 38 38  
7 Zundert 26 8 10 8 34 41 37  
8 VOAB 26 8 10 8 34 40 38  
9 Madese Boys 26 10 3 13 33 32 48  
10 Sarto 26 7 8 11 29 42 58  
11 DESK 26 7 7 12 28 31 42  
12 Roosendaal 26 7 6 13 27 27 53  
13 JEKA 26 4 6 16 18 29 49  
14 Dubbeldam 26 4 3 19 15 29 75  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
610
Totaal aantal doelpunten (thuis)
336
Totaal aantal doelpunten (uit)
274
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,35
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,85
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,51
Grootste overwinning (thuis) 
Zundert - Dubbeldam (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Roosendaal - Zeelandia-Middelburg (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
JEKA - Madese Boys (5 - 4)



Zondag 2e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. DESK2. Dubbeldam3. JEKA4. Kruisland SC5. Madese Boys6. Rijen7. Rood Wit W8. Roosendaal9. Sarto10. Unitas11. Uno Animo12. VOAB13. Zeelandia-Middelburg14. Zundert
1. DESK 2 - 31 - 10 - 03 - 01 - 02 - 10 - 02 - 10 - 11 - 00 - 11 - 40 - 0
2. Dubbeldam0 - 3 1 - 12 - 61 - 43 - 10 - 32 - 01 - 10 - 20 - 21 - 11 - 41 - 3
3. JEKA3 - 14 - 2 1 - 25 - 41 - 31 - 10 - 21 - 10 - 10 - 11 - 10 - 40 - 1
4. Kruisland SC5 - 25 - 03 - 0 3 - 02 - 21 - 25 - 04 - 00 - 23 - 02 - 05 - 23 - 2
5. Madese Boys3 - 12 - 12 - 12 - 1 3 - 10 - 20 - 21 - 30 - 30 - 21 - 01 - 00 - 0
6. Rijen2 - 22 - 13 - 16 - 13 - 1 0 - 31 - 26 - 10 - 04 - 10 - 20 - 11 - 0
7. Rood Wit W1 - 05 - 10 - 24 - 23 - 12 - 0 2 - 15 - 21 - 15 - 13 - 01 - 12 - 0
8. Roosendaal1 - 14 - 01 - 01 - 11 - 20 - 40 - 0 3 - 20 - 50 - 31 - 30 - 62 - 2
9. Sarto2 - 12 - 02 - 13 - 21 - 32 - 21 - 31 - 1 1 - 31 - 12 - 23 - 50 - 2
10. Unitas3 - 03 - 21 - 02 - 14 - 02 - 11 - 62 - 03 - 1 1 - 12 - 04 - 22 - 2
11. Uno Animo0 - 34 - 12 - 12 - 31 - 10 - 23 - 42 - 11 - 12 - 1 0 - 14 - 03 - 0
12. VOAB2 - 22 - 35 - 13 - 32 - 11 - 02 - 21 - 22 - 20 - 31 - 1 1 - 16 - 1
13. Zeelandia-Middelburg4 - 22 - 12 - 12 - 24 - 02 - 32 - 45 - 12 - 41 - 11 - 13 - 1 2 - 2
14. Zundert4 - 07 - 12 - 21 - 10 - 01 - 22 - 23 - 11 - 23 - 02 - 00 - 00 - 4 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie