Zondag 3e klasse B

Je bekijkt momenteel ons competitiearchief (seizoen 2016/2017).
Zie voor meer archieven het overzicht van alle competities in seizoen 2016/2017
of bekijk de Zondag 3e klasse B in het huidige seizoen (2017/2018).

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 Beek Vooruit 26 17 6 3 57 74 40  
2 VV TSC 26 16 8 2 56 54 18  
3 SCO 26 17 4 5 55 59 38  
4 VV ZIGO 26 14 6 6 48 64 43  
5 VV Oosterhout 26 13 7 6 46 57 39  
6 VV Waspik 26 12 4 10 40 56 47  
7 Groen Wit (Breda) 26 12 4 10 40 58 65  
8 Hilvaria 26 10 3 13 33 65 53  
9 VV Bavel 26 8 9 9 33 53 48  
10 VV Gilze 26 7 6 13 27 47 41  
11 Veerse Boys 26 7 4 15 25 34 52  
12 RWB 26 7 3 16 24 39 63  
13 Right 'Oh 26 7 1 18 22 43 68  
14 NOAD 26 1 3 22 6 30 118  

Promotie/degradatieregeling

Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
733
Totaal aantal doelpunten (thuis)
391
Totaal aantal doelpunten (uit)
342
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,03
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,15
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,88
Grootste overwinning (thuis) 
Right 'Oh - NOAD (10 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Groen Wit (Breda) - Hilvaria (0 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Hilvaria - Waspik (5 - 6)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bavel2. Beek Vooruit3. VV Gilze4. Groen Wit (Breda)5. Hilvaria6. NOAD7. VV Oosterhout8. Right 'Oh9. RWB10. SCO11. VV TSC12. Veerse Boys13. VV Waspik14. VV ZIGO
1. VV Bavel 2 - 32 - 01 - 35 - 25 - 02 - 25 - 04 - 21 - 11 - 14 - 11 - 11 - 1
2. Beek Vooruit4 - 1 1 - 13 - 14 - 02 - 23 - 15 - 06 - 31 - 12 - 12 - 00 - 32 - 0
3. VV Gilze3 - 04 - 1 2 - 20 - 22 - 20 - 16 - 01 - 11 - 20 - 15 - 02 - 11 - 3
4. Groen Wit (Breda)1 - 14 - 53 - 1 0 - 102 - 14 - 43 - 22 - 51 - 41 - 12 - 13 - 24 - 1
5. Hilvaria4 - 32 - 32 - 02 - 1 6 - 00 - 23 - 01 - 11 - 32 - 30 - 15 - 63 - 4
6. NOAD4 - 62 - 42 - 60 - 54 - 3 4 - 42 - 72 - 30 - 10 - 61 - 51 - 50 - 8
7. VV Oosterhout1 - 13 - 23 - 11 - 40 - 25 - 0 2 - 07 - 11 - 00 - 22 - 03 - 32 - 2
8. Right 'Oh2 - 11 - 72 - 20 - 23 - 110 - 02 - 1 0 - 11 - 31 - 23 - 20 - 13 - 5
9. RWB3 - 00 - 30 - 00 - 10 - 54 - 01 - 34 - 1 1 - 60 - 10 - 11 - 42 - 3
10. SCO1 - 43 - 31 - 42 - 11 - 24 - 12 - 02 - 15 - 3 0 - 02 - 13 - 24 - 3
11. VV TSC2 - 21 - 12 - 12 - 11 - 05 - 02 - 33 - 13 - 03 - 0 1 - 00 - 05 - 0
12. Veerse Boys0 - 01 - 22 - 13 - 52 - 26 - 10 - 43 - 11 - 00 - 31 - 1 1 - 20 - 0
13. VV Waspik2 - 02 - 43 - 25 - 23 - 31 - 01 - 20 - 20 - 11 - 30 - 44 - 0 3 - 1
14. VV ZIGO4 - 01 - 12 - 16 - 03 - 23 - 10 - 02 - 03 - 21 - 21 - 14 - 23 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie