Zondag 2e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Oirschot Vooruit 26 16 4 6 52 59 31  
2 Best Vooruit 26 15 5 6 50 52 28  
3 Helvoirt 26 15 4 7 49 51 30  
4 Emplina 26 14 7 5 49 48 31  
5 EVVC 26 13 5 8 44 53 33  
6 BVV 26 12 7 7 43 50 40  
7 Prinses Irene 26 12 4 10 40 48 40  
8 Rhode 26 9 9 8 36 50 36  
9 Heeswijk 26 10 5 11 35 46 39  
10 WSC 26 9 7 10 34 45 46  
11 Baardwijk 26 9 5 12 32 28 54  
12 Erp 26 7 4 15 25 34 45  
13 Schijndel RKSV 26 3 5 18 14 22 71  
14 Nieuw Woensel 26 1 3 22 6 26 88  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
612
Totaal aantal doelpunten (thuis)
320
Totaal aantal doelpunten (uit)
292
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,36
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,76
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,60
Grootste overwinning (thuis) 
 
EVVC - Schijndel RKSV (6 - 0)
Rhode - Baardwijk (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Baardwijk - Oirschot Vooruit (0 - 6)
Nieuw Woensel - Rhode (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Nieuw Woensel - BVV (3 - 6)
Prinses Irene - WSC (6 - 3)



Zondag 2e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Baardwijk2. Best Vooruit3. BVV4. Emplina5. Erp6. EVVC7. Heeswijk8. Helvoirt9. Nieuw Woensel10. Oirschot Vooruit11. Prinses Irene12. Rhode13. Schijndel RKSV14. WSC
1. Baardwijk 1 - 40 - 41 - 13 - 00 - 41 - 01 - 14 - 00 - 61 - 11 - 11 - 00 - 3
2. Best Vooruit1 - 2 2 - 02 - 23 - 12 - 22 - 11 - 24 - 21 - 13 - 10 - 13 - 12 - 1
3. BVV0 - 20 - 1 1 - 14 - 20 - 32 - 11 - 14 - 23 - 12 - 52 - 13 - 13 - 3
4. Emplina3 - 01 - 10 - 1 0 - 22 - 03 - 11 - 03 - 03 - 11 - 12 - 13 - 21 - 0
5. Erp1 - 00 - 10 - 33 - 4 0 - 22 - 02 - 41 - 12 - 32 - 21 - 10 - 11 - 0
6. EVVC2 - 01 - 11 - 01 - 42 - 1 2 - 31 - 31 - 14 - 01 - 24 - 26 - 01 - 1
7. Heeswijk0 - 02 - 31 - 02 - 44 - 31 - 2 0 - 06 - 11 - 23 - 01 - 15 - 01 - 1
8. Helvoirt3 - 10 - 12 - 21 - 02 - 14 - 20 - 1 3 - 00 - 11 - 03 - 24 - 02 - 0
9. Nieuw Woensel3 - 40 - 33 - 61 - 31 - 20 - 20 - 50 - 2 0 - 41 - 20 - 62 - 13 - 4
10. Oirschot Vooruit5 - 11 - 01 - 12 - 00 - 13 - 13 - 25 - 36 - 1 0 - 23 - 03 - 02 - 2
11. Prinses Irene4 - 00 - 42 - 30 - 11 - 01 - 34 - 03 - 24 - 02 - 0 1 - 40 - 06 - 3
12. Rhode6 - 03 - 12 - 22 - 21 - 11 - 01 - 11 - 23 - 10 - 12 - 0 2 - 23 - 1
13. Schijndel RKSV1 - 21 - 61 - 12 - 21 - 00 - 41 - 20 - 52 - 20 - 41 - 32 - 1 0 - 3
14. WSC0 - 21 - 01 - 23 - 11 - 51 - 11 - 23 - 13 - 11 - 12 - 12 - 24 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie