Zaterdag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Arnemuiden 26 22 3 1 69 77 15  
2 RCS 26 22 2 2 68 105 34  
3 Yerseke 26 16 6 4 54 51 27  
4 Krabbendijke 26 14 5 7 47 58 35  
5 GPC Vlissingen 26 10 7 9 37 39 36  
6 VCK 26 10 3 13 33 46 69  
7 Vlissingen 26 10 2 14 32 44 52  
8 Kruiningen 26 9 4 13 31 51 57  
9 Heer Arendskerke 's 26 9 4 13 31 41 53  
10 Kapelle 26 9 3 14 30 51 54  
11 Walcheren 26 9 3 14 30 49 63  
12 Lewedorpse Boys 26 7 3 16 24 36 60  
13 Colijnsplaatse Boys 26 4 6 16 18 36 62  
14 Jong Ambon 26 4 3 19 15 26 93  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
710
Totaal aantal doelpunten (thuis)
385
Totaal aantal doelpunten (uit)
325
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,90
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,12
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,79
Grootste overwinning (thuis) 
Arnemuiden - Lewedorpse Boys (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
VCK - RCS (1 - 9)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
RCS - Heer Arendskerke 's (8 - 4)



Zaterdag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Arnemuiden2. Colijnsplaatse Boys3. GPC Vlissingen4. Heer Arendskerke 's5. Jong Ambon6. Kapelle7. Krabbendijke8. Kruiningen9. Lewedorpse Boys10. RCS11. VCK12. Vlissingen13. Walcheren14. Yerseke
1. Arnemuiden 5 - 14 - 23 - 13 - 05 - 01 - 02 - 08 - 01 - 25 - 02 - 13 - 01 - 1
2. Colijnsplaatse Boys1 - 1 0 - 21 - 42 - 22 - 40 - 24 - 01 - 20 - 12 - 22 - 01 - 32 - 3
3. GPC Vlissingen0 - 11 - 1 2 - 23 - 12 - 11 - 21 - 00 - 21 - 12 - 11 - 24 - 10 - 0
4. Heer Arendskerke 's0 - 32 - 10 - 1 3 - 01 - 13 - 20 - 23 - 11 - 41 - 32 - 22 - 01 - 2
5. Jong Ambon0 - 53 - 21 - 10 - 3 1 - 72 - 50 - 72 - 10 - 62 - 50 - 42 - 11 - 3
6. Kapelle1 - 20 - 21 - 21 - 36 - 2 3 - 22 - 31 - 02 - 44 - 21 - 06 - 02 - 0
7. Krabbendijke1 - 25 - 02 - 13 - 01 - 13 - 1 3 - 01 - 21 - 12 - 02 - 05 - 51 - 1
8. Kruiningen2 - 22 - 41 - 12 - 14 - 00 - 00 - 4 1 - 11 - 71 - 24 - 13 - 20 - 4
9. Lewedorpse Boys0 - 32 - 12 - 40 - 23 - 01 - 11 - 21 - 3 2 - 53 - 24 - 11 - 32 - 2
10. RCS1 - 26 - 06 - 18 - 47 - 24 - 13 - 24 - 23 - 1 6 - 05 - 01 - 03 - 2
11. VCK0 - 73 - 30 - 04 - 13 - 03 - 12 - 43 - 12 - 01 - 9 1 - 24 - 12 - 4
12. Vlissingen1 - 22 - 00 - 45 - 02 - 34 - 14 - 10 - 63 - 12 - 33 - 0 2 - 10 - 1
13. Walcheren0 - 23 - 32 - 11 - 12 - 12 - 10 - 15 - 44 - 32 - 55 - 04 - 2 1 - 2
14. Yerseke0 - 22 - 02 - 11 - 04 - 04 - 21 - 13 - 22 - 03 - 00 - 11 - 13 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie