Zaterdag 4e klasse A Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Terborg 4 3 1 0 10 14 6  
2 VV Alverna 4 3 1 0 10 10 5  
3 SV Juliana '31 3 3 0 0 9 14 4  
4 OBW 4 3 0 1 9 16 12  
5 Quick 1888 2 2 0 0 6 7 5  
6 SV AWC 4 1 1 2 4 6 8  
7 ASV AZ 2000-Elderveld 4 1 1 2 4 6 8  
8 SC Woezik 3 1 0 2 3 8 10  
9 SC Elistha 3 1 0 2 3 7 10  
10 Beuningse Boys 4 1 0 3 3 9 17  
11 Kolping-Dynamo 3 0 0 3 0 5 11  
12 CSV Oranje Blauw 4 0 0 4 0 6 12  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
21
Totaal aantal doelpunten
108
Totaal aantal doelpunten (thuis)
55
Totaal aantal doelpunten (uit)
53
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,14
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,62
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,52
Grootste overwinning (thuis) 
Juliana '31 - Beuningse Boys (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Kolping-Dynamo - Terborg (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
OBW - Beuningse Boys (6 - 4)



Zaterdag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alverna2. SV AWC3. ASV AZ 2000-Elderveld4. Beuningse Boys5. SC Elistha6. SV Juliana '317. Kolping-Dynamo8. OBW9. CSV Oranje Blauw10. Quick 188811. VV Terborg12. SC Woezik
1. VV Alverna 2 - 1 6 feb 6 mrt31 okt10 apr21 nov3 - 112 dec24 apr 8 mei20 mrt
2. SV AWC15 mei 1 - 112 dec24 apr21 nov31 okt27 feb1 - 0 6 feb20 mrt10 apr
3. ASV AZ 2000-Elderveld1 - 3 6 mrt 24 apr21 nov 5 dec15 mei10 apr3 - 220 mrt30 jan31 okt
4. Beuningse Boys 7 nov27 mrt2 - 1 20 mrt27 feb27 apr30 jan 8 mei2 - 3 5 dec21 nov
5. SC Elistha30 jan 5 dec27 mrt28 nov 1 - 4 6 mrt24 okt 7 nov 8 mei27 apr2 - 3
6. SV Juliana '3124 okt27 apr 8 mei7 - 1 6 feb 3 - 220 mrt28 nov12 dec 7 nov 6 mrt
7. Kolping-Dynamo27 feb 8 mei 7 nov24 okt3 - 430 jan 28 nov20 mrt10 apr0 - 424 apr
8. OBW27 apr5 - 312 dec6 - 415 mei31 okt27 mrt  6 feb 6 mrt21 nov 5 dec
9. CSV Oranje Blauw27 mrt30 jan27 feb31 okt10 apr24 apr 5 dec2 - 4 21 nov2 - 415 mei
10. Quick 1888 5 dec24 okt28 nov15 mei14 nov27 mrt17 okt 7 nov27 apr 27 feb30 jan
11. VV Terborg2 - 228 nov24 okt10 apr12 dec15 mei 6 feb24 apr 6 mrt31 okt 4 - 2
12. SC Woezik28 nov 7 nov27 apr 6 feb27 febAFG12 dec 8 mei24 okt3 - 427 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie