Zondag 3e klasse B Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 KCVO 4 4 0 0 12 17 5  
2 Robur et Velocitas 4 4 0 0 12 12 4  
3 Overwetering 4 3 1 0 10 15 3  
4 AZC 3 3 0 0 9 13 2  
5 Albatross 4 2 1 1 7 7 6  
6 Warnsveldse Boys 4 2 0 2 6 9 7  
7 Diepenveen 3 1 0 2 3 8 7  
8 Sportclub Brummen 3 1 0 2 3 5 8  
9 SV Colmschate '33 3 1 0 2 3 5 9  
10 VV Activia 4 1 0 3 3 5 14  
11 ABS 1 0 1 0 1 2 2  
12 SV Turkse Kracht 4 0 1 3 1 9 16  
13 WWNA 3 0 0 3 0 1 8  
14 SV Vaassen 4 0 0 4 0 1 18  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
24
Totaal aantal doelpunten
109
Totaal aantal doelpunten (thuis)
59
Totaal aantal doelpunten (uit)
50
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,54
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,46
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,08
Grootste overwinning (thuis) 
Overwetering - Vaassen (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Colmschate '33 - KCVO (1 - 6)
Vaassen - AZC (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Overwetering - Vaassen (8 - 0)
Turkse Kracht - AZC (2 - 6)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ABS2. VV Activia3. Albatross4. AZC5. Sportclub Brummen6. SV Colmschate '337. Diepenveen8. KCVO9. Overwetering10. Robur et Velocitas11. SV Turkse Kracht12. SV Vaassen13. Warnsveldse Boys14. WWNA
1. ABS 29 nov25 okt28 feb16 mei 8 nov25 apr21 mrt2 - 213 dec14 mrt24 jan11 aprAFG
2. VV Activia28 mrt 28 feb31 jan21 mrt1 - 322 nov18 apr17 jan 6 dec4 - 3 8 nov 9 mei25 okt
3. Albatross18 apr2 - 0 28 mrt18 okt 6 dec17 jan 9 mei 1 nov22 nov31 jan2 - 0 7 feb 7 mrt
4. AZC 1 nov18 okt13 dec 22 novAFG11 apr 7 mrt 9 mei24 jan21 mrt 7 feb25 apr2 - 0
5. Sportclub Brummen22 okt13 dec24 jan14 mrt  9 mei28 feb29 nov18 apr28 mrt 8 nov25 okt1 - 2 7 feb
6. SV Colmschate '33 7 mrt 7 feb25 apr16 mei 1 nov 18 okt1 - 614 mrt1 - 229 nov13 dec24 jan11 apr
7. Diepenveen 5 nov 7 mrt21 mrt29 nov6 - 118 apr  8 nov28 mrt 7 feb25 okt 9 mei13 dec24 jan
8. KCVO 6 dec 1 nov4 - 117 jan11 apr28 feb31 jan 18 okt16 mei4 - 214 mrt22 nov25 apr
9. Overwetering 7 feb16 mei11 apr25 okt 6 dec22 nov2 - 124 jan  7 mrt25 apr8 - 021 mrt 8 nov
10. Robur et Velocitas 9 mei25 apr14 mrt 8 nov17 jan31 jan4 - 125 okt29 nov 11 apr28 feb3 - 121 mrt
11. SV Turkse Kracht22 nov24 jan2 - 22 - 6 7 mrt28 mrt16 mei 7 feb13 dec18 okt 18 apr 1 nov 6 dec
12. SV Vaassen18 okt11 apr16 mei0 - 525 apr21 mrt 6 dec1 - 331 jan 1 nov17 jan  7 mrt22 nov
13. Warnsveldse Boys17 jan6 - 0 8 nov 6 dec31 jan25 okt14 mrt28 mrt0 - 318 apr28 feb29 nov 16 mei
14. WWNA31 jan14 mrt29 nov18 apr0 - 317 jan 1 nov13 dec28 feb1 - 3 9 mei28 mrt18 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie