Zondag 5e klasse C Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Babberich 3 3 0 0 9 10 1  
2 Eendracht Arnhem 4 3 0 1 9 13 11  
3 SC Rijnland 3 2 0 1 6 11 3  
4 SDZZ 3 2 0 1 6 8 5  
5 Den Dam 3 2 0 1 6 9 7  
6 NVC Netterden 3 2 0 1 6 5 5  
7 VV SHE 4 2 0 2 6 10 7  
8 SC EDS 3 1 1 1 4 10 9  
9 SV Gelders Eiland 3 1 1 1 4 8 10  
10 RKPSC 2 1 0 1 3 4 8  
11 Edesche Boys 2 0 0 2 0 4 12  
12 Dierensche Boys 3 0 0 3 0 4 8  
13 SVGG 4 0 0 4 0 4 14  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
20
Totaal aantal doelpunten
100
Totaal aantal doelpunten (thuis)
60
Totaal aantal doelpunten (uit)
40
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
3,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,00
Grootste overwinning (thuis) 
 
Eendracht Arnhem - Edesche Boys (7 - 1)
Babberich - Eendracht Arnhem (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
SVGG - Rijnland SC (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
Edesche Boys - Den Dam (3 - 5)
Eendracht Arnhem - Edesche Boys (7 - 1)
Gelders Eiland SV - EDS SC (4 - 4)



Zondag 5e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Babberich2. Den Dam3. Dierensche Boys4. Edesche Boys5. SC EDS6. Eendracht Arnhem7. SV Gelders Eiland8. NVC Netterden9. SC Rijnland10. RKPSC11. SDZZ12. VV SHE13. SVGG
1. SV Babberich 11 apr16 mei13 dec28 feb6 - 014 mrt25 okt21 mrt25 apr29 nov2 - 124 jan
2. Den Dam17 jan 31 jan18 apr 6 dec16 mei28 feb 8 nov28 mrt14 mrt1 - 43 - 029 nov
3. Dierensche Boys0 - 2AFG 28 mrt14 mrt 7 feb 8 nov24 jan29 nov28 feb13 dec18 apr25 okt
4. Edesche Boys 9 mei3 - 517 jan  8 nov21 mrt11 apr14 mrt25 oktAFG25 apr29 nov28 feb
5. SC EDS 1 nov25 apr22 nov24 jan 3 - 421 mrt13 dec 7 mrt11 apr18 okt 9 mei 7 feb
6. Eendracht Arnhem31 jan18 okt2 - 17 - 118 apr  9 mei29 nov13 dec 1 nov14 mrt28 feb28 mrt
7. SV Gelders Eiland22 nov 1 nov 7 mrt18 okt4 - 4 6 dec 20 sep 7 feb16 mei24 jan13 dec18 apr
8. NVC Netterden18 apr 7 feb18 okt22 nov28 mrt 7 mrt31 jan  9 mei17 jan3 - 0 1 nov2 - 1
9. SC Rijnland 6 dec22 nov11 apr16 mei17 jan25 apr2 - 34 - 0 31 jan 1 nov18 okt14 mrt
10. RKPSC22 okt13 dec4 - 3 7 feb29 nov24 jan25 okt21 mrt 8 nov  7 mrt28 mrt 9 mei
11. SDZZ28 mrt 9 mei21 mrt 6 dec31 jan25 okt4 - 128 feb18 apr22 nov 17 jan 8 nov
12. VV SHE 7 feb21 mrt 6 dec 7 mrt25 okt 8 nov25 apr11 apr24 jan5 - 016 mei 4 - 2
13. SVGG18 okt 7 mrt25 apr 1 nov1 - 322 nov17 jan16 mei0 - 5 6 dec11 apr31 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie