Zaterdag 4e klasse G Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Rigtersbleek 4 3 1 0 10 16 6  
2 Eilermark 3 3 0 0 9 13 4  
3 FC Berghuizen 3 3 0 0 9 15 8  
4 Sportlust Glanerbrug 4 3 0 1 9 18 7  
5 SV Juliana '32 4 2 0 2 6 10 10  
6 SC Enschede 4 2 0 2 6 10 15  
7 VV Drienerlo 3 1 0 2 3 14 10  
8 FC Aramea 3 1 0 2 3 4 11  
9 SVV '91 4 1 0 3 3 12 20  
10 Achilles Enschede 4 1 0 3 3 7 15  
11 SC Barbaros 4 0 2 2 2 9 13  
12 PW 1885 4 0 1 3 1 5 14  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
22
Totaal aantal doelpunten
133
Totaal aantal doelpunten (thuis)
70
Totaal aantal doelpunten (uit)
63
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
6,05
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
3,18
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,86
Grootste overwinning (thuis) 
Eilermark - Aramea FC (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Enschede SC - Rigtersbleek (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Drienerlo - SVV '91 (8 - 2)



Zaterdag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles Enschede2. FC Aramea3. SC Barbaros4. FC Berghuizen5. VV Drienerlo6. Eilermark7. SC Enschede8. SV Juliana '329. PW 188510. Rigtersbleek11. Sportlust Glanerbrug12. SVV '91
1. Achilles Enschede 2 - 424 okt 6 feb15 mei12 dec24 apr31 okt2 - 128 nov 6 mrt10 apr
2. FC Aramea27 mrt 27 apr12 decAFG27 feb 8 mei0 - 228 nov 7 nov24 okt 6 feb
3. SC Barbaros30 jan31 okt 15 mei 5 dec21 nov10 apr20 mrt3 - 3 6 mrt1 - 324 apr
4. FC Berghuizen6 - 324 apr 7 nov 30 janAFG28 nov10 apr27 feb 8 mei20 mrt24 okt
5. VV Drienerlo 7 nov 6 mrt 8 mei3 - 4  6 feb20 mrt12 dec24 okt27 apr28 nov8 - 2
6. Eilermark27 apr7 - 027 mrt 6 mrt4 - 3 24 okt 8 mei30 jan 5 dec 7 nov28 nov
7. SC Enschede21 nov 5 dec12 dec27 mrt31 okt15 mei  6 mrt27 apr0 - 5 6 feb4 - 2
8. SV Juliana '3227 feb30 jan28 nov2 - 527 mrt1 - 2 7 nov  5 dec24 okt27 apr15 mei
9. PW 1885 8 mei20 mrt 6 feb21 nov10 apr31 okt1 - 524 apr 0 - 412 dec 6 mrt
10. Rigtersbleek20 mrt10 apr2 - 231 okt21 nov24 apr27 feb 6 feb15 mei 5 - 412 dec
11. Sportlust Glanerbrug4 - 015 mei27 feb 5 dec24 apr10 apr7 - 121 nov27 mrt30 jan 31 okt
12. SVV '91 5 dec21 nov5 - 327 apr27 feb20 mrt30 jan3 - 5 7 nov27 mrt 8 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie