Zondag 2e klasse J Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Schalkhaar 3 3 0 0 9 8 1  
2 FC Suryoye-Mediterraneo 3 2 1 0 7 12 1  
3 ATC '65 3 2 1 0 7 10 0  
4 Achilles '12 3 2 0 1 6 8 5  
5 BWO 4 2 0 2 6 13 13  
6 Bon Boys 4 2 0 2 6 11 11  
7 SV Grol 4 2 0 2 6 8 8  
8 Wijhe '92 3 1 1 1 4 2 4  
9 VOGIDO 4 1 1 2 4 3 13  
10 RKSV NEO 2 1 0 1 3 3 1  
11 SC Barbaros 3 0 2 1 2 2 7  
12 VV Lemelerveld 3 0 1 2 1 2 5  
13 SDC '12 3 0 1 2 1 1 5  
14 Eilermark 2 0 0 2 0 3 12  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
22
Totaal aantal doelpunten
86
Totaal aantal doelpunten (thuis)
57
Totaal aantal doelpunten (uit)
29
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,91
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,59
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,32
Grootste overwinning (thuis) 
Suryoye-Mediterraneo FC - VOGIDO (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Barbaros - Bon Boys (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Eilermark - BWO (3 - 7)



Zondag 2e klasse J

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles '122. ATC '653. SC Barbaros4. Bon Boys5. BWO6. Eilermark7. SV Grol8. VV Lemelerveld9. RKSV NEO10. SV Schalkhaar11. SDC '1212. FC Suryoye-Mediterraneo13. VOGIDO14. Wijhe '92
1. Achilles '12 17 jan 9 mei31 jan18 aprAFG3 - 02 - 028 mrt 7 mrt22 nov 7 feb 1 nov 6 dec
2. ATC '6521 mrt  8 nov25 okt5 - 05 - 0 7 mrt 9 mei29 nov24 jan 7 feb13 dec28 mrt18 apr
3. SC BarbarosAFG31 jan 0 - 5 6 dec11 apr 1 nov14 mrt17 jan25 apr16 mei22 novAFG28 feb
4. Bon Boys5 - 316 mei 7 feb 22 nov 7 mrt24 jan18 apr0 - 3 6 decAFG 1 nov13 dec28 mrt
5. BWO25 okt25 apr21 mrt14 mrt 16 mei29 nov24 jan28 feb1 - 413 dec11 apr5 - 1 8 nov
6. Eilermark24 jan28 feb29 nov 8 nov3 - 7 13 dec25 okt14 mrt 7 feb28 mrtAFG18 apr 9 mei
7. SV Grol28 feb22 nov18 apr5 - 128 mrt21 mrt  8 nov31 jan25 okt 6 dec 9 mei17 jan3 - 0
8. VV Lemelerveld16 mei 6 dec1 - 117 janAFG25 apr11 apr 15 nov22 nov 1 nov 7 mrt31 jan21 mrt
9. RKSV NEO13 dec11 apr 7 mrt21 mrt 1 nov22 novAFG 7 feb 0 - 124 jan25 apr 9 meiAFG
10. SV Schalkhaar29 nov 1 nov13 dec 9 mei31 jan22 okt14 mrt28 mrt18 apr 3 - 0AFG28 feb17 jan
11. SDC '1214 mrtAFG25 okt11 apr 9 mei17 jan25 apr28 feb 8 nov21 mrt 1 - 129 nov31 jan
12. FC Suryoye-Mediterraneo 8 nov14 mrt28 mrt28 feb17 jan31 jan4 - 029 nov 6 dec16 mei18 apr 7 - 025 okt
13. VOGIDO11 apr0 - 024 jan25 apr 7 feb 6 dec16 mei2 - 125 okt 8 nov 7 mrt21 mrt 22 nov
14. Wijhe '9225 aprAFG1 - 129 nov 7 mrt 1 nov 7 feb13 dec16 mei11 apr1 - 024 jan14 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse J

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie