Zondag 4e klasse C Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 HMC '17 3 3 0 0 9 11 1  
2 SC Meddo 4 3 0 1 9 9 6  
3 FC Dinxperlo 2 2 0 0 6 8 3  
4 GWVV 4 2 0 2 6 7 7  
5 Keijenburgse Boys 4 2 0 2 6 6 8  
6 FC Bergh 3 1 2 0 5 11 3  
7 SV Kilder 4 1 2 1 5 7 7  
8 Ulftse Boys 4 1 2 1 5 9 10  
9 KSV Vragender 2 1 1 0 4 2 1  
10 RKSV 't Peeske 4 1 1 2 4 6 6  
11 AD '69 3 1 0 2 3 8 9  
12 VV Etten 4 1 0 3 3 6 18  
13 Ajax B 4 0 2 2 2 4 8  
14 VV MEC 3 0 0 3 0 5 12  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
24
Totaal aantal doelpunten
99
Totaal aantal doelpunten (thuis)
59
Totaal aantal doelpunten (uit)
40
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,13
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,46
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,67
Grootste overwinning (thuis) 
Bergh FC - Etten (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
MEC - HMC '17 (1 - 4)
Keijenburgse Boys - HMC '17 (0 - 3)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Bergh FC - Etten (8 - 0)



Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AD '692. Ajax B3. FC Bergh4. FC Dinxperlo5. VV Etten6. GWVV7. HMC '178. Keijenburgse Boys9. SV Kilder10. KSV Vragender11. VV MEC12. SC Meddo13. RKSV 't Peeske14. Ulftse Boys
1. AD '69  6 dec 7 mrt22 okt 1 nov2 - 316 mei18 okt 7 feb18 apr13 dec24 jan28 mrt22 nov
2. Ajax B 9 mei 1 - 118 apr18 okt29 nov 1 nov0 - 113 dec28 mrt28 feb14 mrt17 jan31 jan
3. FC Bergh 8 nov 7 feb 14 mrt8 - 024 jan28 feb28 mrt29 nov25 okt18 apr13 dec 9 mei2 - 2
4. FC Dinxperlo21 mrt4 - 122 nov 25 apr13 dec11 apr24 jan 7 mrt 7 feb 9 mei18 okt4 - 2 1 nov
5. VV Etten28 feb16 mei31 jan 6 dec  8 nov14 mrt18 apr28 mrt29 nov3 - 21 - 325 okt17 jan
6. GWVV31 jan 7 mrt18 okt28 mrt 7 feb 17 jan22 nov 9 mei0 - 1 1 nov3 - 2 6 dec18 apr
7. HMC '1725 okt24 jan15 nov29 nov13 dec21 mrt  7 feb 8 nov 9 mei28 mrt 7 mrt18 apr4 - 0
8. Keijenburgse Boys11 apr21 mrt17 jan 8 nov5 - 214 mrt0 - 3 25 okt28 feb29 nov25 apr31 jan 9 mei
9. SV Kilder3 - 425 apr11 apr17 jan22 nov2 - 131 jan16 mei 14 mrt18 okt 1 nov28 feb 6 dec
10. KSV Vragender17 jan22 nov25 apr15 nov 7 mrt16 mei 6 dec 1 nov1 - 1 31 jan11 apr21 mrt18 okt
11. VV MEC25 apr 8 nov 6 dec25 okt21 mrt11 apr1 - 4 7 mrt24 janAFG 16 mei22 nov 7 feb
12. SC Meddo3 - 225 okt21 mrt31 jan 9 mei28 feb22 nov 6 dec18 apr 8 nov17 jan 1 - 028 mrt
13. RKSV 't Peeske29 nov11 apr 1 nov16 mei24 jan25 apr18 okt3 - 01 - 113 dec14 mrt 7 feb  7 mrt
14. Ulftse Boys14 mrt2 - 216 mei28 feb11 apr25 okt25 apr13 dec21 mrt24 jan5 - 229 nov 8 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie