Zondag 4e klasse A Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 UD W 4 2 2 0 8 13 7  
2 BSC Unisson 4 2 1 1 7 10 6  
3 SV De Lutte 2 2 0 0 6 5 3  
4 SV Vasse 3 2 0 1 6 7 4  
5 AVC La Première 3 2 0 1 6 9 8  
6 VC Fleringen 3 2 0 1 6 6 6  
7 EMOS 4 2 0 2 6 9 8  
8 KOSC 3 1 2 0 5 6 4  
9 Zenderen Vooruit 3 0 3 0 3 9 9  
10 De Tubanters 1897 4 0 3 1 3 6 10  
11 SV Almelo 3 0 2 1 2 8 10  
12 Sportclub Overdinkel 4 0 2 2 2 7 9  
13 Victoria '28 4 0 2 2 2 6 9  
14 VV Oldenzaal 4 0 1 3 1 9 17  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
24
Totaal aantal doelpunten
110
Totaal aantal doelpunten (thuis)
65
Totaal aantal doelpunten (uit)
45
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,58
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,71
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,88
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
BSC Unisson - Oldenzaal (6 - 2)
UD W - La Première AVC (5 - 1)
Vasse - Tubanters 1897 De (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
EMOS - La Première AVC (2 - 4)
Almelo - EMOS (1 - 3)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Almelo - Zenderen Vooruit (5 - 5)



Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Almelo2. BSC Unisson3. EMOS4. VC Fleringen5. KOSC6. AVC La Première7. SV De Lutte8. VV Oldenzaal9. Sportclub Overdinkel10. De Tubanters 189711. UD W12. SV Vasse13. Victoria '2814. Zenderen Vooruit
1. SV Almelo 17 jan1 - 331 jan 9 mei28 feb21 mrt 8 nov28 mrt 6 dec18 apr25 okt22 nov5 - 5
2. BSC Unisson16 mei 25 apr25 okt21 mrt11 apr 6 dec6 - 2 7 feb 7 mrt24 jan 8 nov2 - 022 nov
3. EMOS24 jan13 dec 4 - 1 1 nov2 - 4 7 mrt18 apr22 nov18 okt 7 feb 6 dec16 mei28 mrt
4. VC Fleringen18 okt 9 mei21 mrt 25 apr13 dec22 nov 7 feb 1 nov24 jan 7 mrt2 - 011 aprAFG
5. KOSC2 - 23 - 128 feb 6 dec  8 nov31 jan29 nov17 jan18 apr28 mrt16 mei14 mrt25 okt
6. AVC La PremièreAFG 1 nov31 jan28 mrt 7 feb 18 okt4 - 118 apr22 nov 9 mei 7 mrt17 jan 6 dec
7. SV De Lutte13 dec18 apr 8 nov14 mrtAFG24 jan 25 okt3 - 228 mrt29 nov 7 feb28 feb 9 mei
8. VV Oldenzaal11 apr31 jan17 jan2 - 3 7 mrt16 mei25 apr 18 okt 1 nov4 - 422 nov 6 dec21 mrt
9. Sportclub Overdinkel29 nov1 - 114 mrt28 feb11 apr25 okt16 mei24 jan 13 dec21 mrt2 - 325 apr 8 nov
10. De Tubanters 189725 apr29 nov11 apr 8 nov1 - 114 mrt17 jan28 feb 9 mei 25 okt21 mrt3 - 331 jan
11. UD W 1 nov18 okt2 - 017 jan22 nov5 - 111 apr14 mrt 6 dec16 mei 25 apr31 jan28 feb
12. SV Vasse14 mrt28 feb 9 mei18 apr18 okt29 nov15 okt28 mrt31 jan4 - 013 dec  1 nov17 jan
13. Victoria '28 7 mrt28 mrt25 okt29 nov13 dec21 mrt1 - 2 9 mei2 - 2 7 feb 8 nov24 jan 18 apr
14. Zenderen Vooruit 7 feb14 mrt29 nov16 mei24 jan25 apr 1 nov13 dec 7 mrt2 - 22 - 211 apr18 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie